fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena zdokumentovala cez selfie najhorší rok svojho života. Keď zistíte, prečo to urobila, neubránite sa slzám

Máte tip? napíšte nám mailom

Ľudia si rozbia selfie z rôznych dôvodov. Tento v sebe ukrýva vážny problém nejednej domácnosti…

Ľudia dokážu upozorniť na problémy súčasnosti rôznymi spôsobmi, napríklad aj prostredníctvom fotiek. Tak to urobila aj táto mladá žena, ktorá si každý jeden deň po dobu roka urobila selfie fotku. Nešlo však o úspešný rok, ale naopak o najhorší rok v jej živote. Počas neho totiž bola obeťou domáceho násilia, ktoré sa podpisovalo aj na jej vzhľade.

Častokrát na tvári mala rôzne modriny a podliatiny, ktoré nemo upozorňovali na problém súčasnej doby. Všetky obrázky potom týraná žena zhromaždila do časozberného videa, ktoré zosobňuje tento obrovský problém.

Webová stránka PetaPixel, ktorá sa zaoberá fotografiami, tvrdí, že zranenia tejto ženy nemusia byť skutočné, ale môžu byť vytvorené pomocou make-upu. Nech už je pravda akákoľvek, táto žena upozorňuje na vážny a častokrát aktuálny problém súčasnosti, ktorým domáce násilie bohužiaľ je.

Zdieľajte tento článok, nech sa o krutosti domáceho násilia dozvie každý!

Zdroj: electropiknik.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií