fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

12 herečiek, ktoré dokazujú, že aj ty môžeš vyrásť do krásy! #1

Máte tip? napíšte nám mailom

Snáď si sa aj ty minimálne raz zhrozil nad svojimi fotkami z minulosti. Povieš si: “Ozaj som mala takéto otrasné vlasy?” alebo “Som to vôbec ja?”. No máme pre teba dôkaz, že aj známe herečky vyzerali v puberte celkom obyčajne.

Teraz sú pekné, vkusné, s nádhernými vlasmi. Ale ak si myslíš, že vždy vyzerali takto pekne, si na veľkom omyle. Každý si prešiel obdobím puberty, počas ktorej sa naše telo najviac mení. A to sa týka aj tváre. Začneme sa o seba viacej starať a to sa prejaví aj na našom zovňajšku.

Nasledujúce fotky známych herečiek ti dokážu, že aj keď máš 13 až 19 rokov a myslíš si, že nevyzeráš pekne, tak sa to po puberte môže určite zmeniť. Ak  máš už 20+, skús si pohľadať v svojom profile staršie fotky a uvidíš tú neskutočnú zmenu v porovnaní s tvojimi súčasnými fotkami.

zena 12 zena 1 zena 2 zena 3 zena 4 zena 5 zena 6 zena 7 zena 8 zena zena 11 zena 10 zena 9

Zdroj: 9gag.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií