Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 metalové bohyne ktoré majú prednosti nielen v hlase! #3

Počúvate rock a metal? Určite ste si všimli, že tomuto žánru fandia najmä muži, no predsa sa nájde nejaké percento speváčok, ktoré dokonalo reprezentujú tento tvrdší žáner.

Pripravili sme pre vás preto seriál o tých najkrajších metalových bohyniach.

Prvú časť si môžete pozrieť TU  druhú TU!

Teraz prichádza pokračovanie, kde si predstavíme ďalšie metalové bohyne, ktoré majú prednosti nie len v hlase 🙂

Maria Brink

Táto blonďavá sexica pôsobí v kapele IN THIS MOMENT. 17. decembra oslávila speváčka svoje 38. narodeniny, no na svoj vek vôbec nevyzerá.

Anna Murphy

Určite musíme do rebríčka pribrať aj Annu Murphy, ktorá pôsobí v kapele ELUVEITIE. Speváčka však z počiatku v kapele hrala na zaujímavý hudobný nástroj hurdy-gurdy, neskôr robila doprovodné vokáli, no teraz je už plnohodnotnou speváčkou.

Elize Ryd

Kapela AMARANTHE sa teší čoraz väčšiemu úspechu. Kapela, ktorá si získala srdcia fanúšikov nielen už s prvým albumom „Amaranthe“ ale určite aj kvôli nádhernej speváčke.

Christina Scabbia

Poslednou speváčkou ktorá uzavrie dnešnú časť rebríčka je rodáčka z Milána, speváčka skupiny LACUNA COIL, Christina Scabbia. Christina sa v podobných rebríčkoch každoročne umiestňuje na najvyšších priečkach a my môžeme len súhlasiť.

zdroj youtube.com wikipedia. org

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií