fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

6 nechutných vecí, ktoré o partnerovi zistíte, až keď s ním začnete žiť

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznáte to. Keď sa dvaja ľúbia, najradšej by za seba aj dýchali. A to najradšej v spoločnom priestore. Je to veľký krok, ktorý chce časom risknúť so svojím partnerom asi každý z nás. Jedni si spoločné bývanie nevedia vynachváliť, iní automaticky prekrútia očami, pretože im ich milovaný partner pomaly a isto začína liezť na nervy. A prečo? Najčastejším dôvodom je, že vidíte svoju polovičku zrazu pri situáciách, pri ktorých ste ju nevideli, keď ste sa stretli párkrát do týždňa v kine, na prechádzke, či na káve. Isté veci totiž človek robí iba v súkromí. A toto sú niektoré z nich.

Naozaj si tie nechty na nohách ostrihal vo vani? 

Doteraz nikto nevie prečo, no muži majú naozaj v obľube zvoliť si práve vaňu za ideálny priestor ich kozmetických úprav. Nie je nad to, keď sa chystáte po celom dni do sprchy a ajhľa! Prekvapenie v podobe nespláchnutých, ostrihaných nechtov. Super. Nech už to je akokoľvek nechutné, vieme, ľúbite ho.

Zdroj: klocher.sk

Aj ženy majú svoje “potreby”

Drahí páni, že máte ženy sa nežné, rozkošné a voňavé stvorenia, česť vám, tak by to malo byť. A zväčša aj je, no, pre niekoho žiaľ, aj žena je len človek. Tiež potrebuje občas ísť na WC, áno, aj na veľkú. S týmto sa treba najlepšie vyrovnať hneď zo začiatku, realita je totiž neúprosná. 

Ak by ste zozbierali všetky jej vypadnuté vlasy na zemi, ušetrili by ste peniaze za koberec

Vlasy sú korunou krásy každej ženy, no aj stromu občas nejaký ten lístok vypadne. Inak to nie je ani v prípade vašej nežnej polovičky, hoci máte niekedy pocit, že pĺznutie sa netýka len zvierat. Zrazu si spomeniete na text od Žbirku “Najkrajšia si keď si češeš vlasy” a žila na čele vám začne pulzovať. Nuž, nič s tým nenarobíte, ibažeby šla “do hola”. 

Chlpy na nohách rastú?

Ajajáj, už to nie je vždy tá dokonale upravená žena, ktorá vás vítala v piatočný večer v poteli, však? V zhone pracovného týždňa niekedy nie je možné byť vždy dokonale upravená a oholená a niekedy musíte pretrpieť efekt povrchu kaktusu. Aj o tom je spoločný život. 

Trenky a ponožky po celom byte

Nikto nevie prečo, nikto nevie ako, nikto nevie kedy, ale tie boxerky a ponožky vždy skončia na zemi. Ignorácia priestoru určeného na špinavú bielizeň sa stala štandardom, aj preto je tu kľúčová rezignácia. Žena vzdychne, zdvihne, odloží, nekomentuje. To je základ.

Prečítajte si tiež:
Slovenský zmrzlinový kráľ sa stal novým rekordmanom! Tipnite si, koľko kopčekov dokázal na seba poukladať. Padne vám sánka!
Zdroj: klocher.sk

Ranný dych

NIe je to práve najpríjemnejšou témou, ale ak ho v nejaké ráno náhodou necítite, viete, že vaša polovička buď šla nakúpiť, alebo je pracovný deň a ona šla do práce skôr ako vy. Kto povedal, že aromaterapia musí byť vždy príjemná? 

Najčastejšie nechutnosti, ktoré robia ľudia v dlhodobom vzťahu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií