Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najčastejšie nechutnosti, ktoré robia ľudia v dlhodobom vzťahu

Napriek tomu, že vzťahy sú vec komplikovaná, niektorí superhrdinovia dnešnej doby dokážu vzťah dotiahnuť do iných časových dimenzií.

Áno, myslíme presne na vás! Vy, ktorí nerandíte so svojou drahou polovičkou mesiac, dokonca ani rok. Aby sme nezneli príliš skepticky, vopred uvedieme na pravú mieru náš názor. Dlhodobé vzťahy sú super, no občas je fajn si z nich vystreliť. Napríklad tým, že vymenujeme aj ,,negatíva“, ktoré so sebou dlhodobý vzťah prináša. Toto sú tie najčastejšie nechutnosti, s ktorými sa v dlhodobých vzťahoch ľudia stretávajú.

Jednotné číslo pohltila čierna diera, neexistuje

Tento syndróm môžeme najmä spozorovať u mamičiek, ktoré by najradšej za svoje dieťa či bábätko doslova dýchali. Avšak vedeli ste o tom, že aj keď svojho dospelého partnerka alebo partnerku nadovšetko milujete, ešte stále ste dve samostatné osobnosti? Áno, naozaj, singulár ešte stále existuje! Možno si ani neuvedomujete, že väčšina vašich monológov znie: „Boli sme tam, pôjdeme tuto, papali sme špagety, dostali sme výpoveď v práci, obľúbili sme si Game of Thrones, kakali sme ráno.“ My, my, my, my my… rozkošné, no niekedy až prisladké.

Ak by vaša svojprávnosť bola človek, vyzerala by ako anorektička

Áno, áno, my vieme, toto nie je skalopevným pravidlom pri dlhodobých vzťahoch. Teda, tých zdravých, samozrejme. Žiaľ, ešte stále sú také, pri ktorých si človek časom toho druhého tak podmaní, že ani nerozmýšľa nad tým, čo bude raňajkovať. Jeho drahá polovička to predsa vie, tak sa stačí len spýtať. Takisto, či je správne chodiť v piatok o 9 večer na pivo, alebo či je vhodné do spoločnosti aj iné tričko ako je rolák. Veľa šťastia.

Najčastajšie nechutnosti, ktoré robí
pexels.com

,,On si grgol?! Hanba mu. Ja dám 7-krát hlasnejší.“

Preteky v nechutnostiach sú medzi hlavnými „benefitmi“ dlhodobého vzťahu, Človek sa nielen uvoľní, on začína vo svojom partnerovi dokonca vidieť rivala. Namiesto toho, aby ste si slušne odgrgli alebo odfúkli za rohom v inej izbe, dáte si tú námahu a prídete sa partnerovi dokonca pochváliť. Bravó.

Vytláčenie vyrážok

Neviem, či vám to už niekto niekedy povedal, ale nie. Nie je to prejavom lásky. Nie je to rozkošné. Nie ste si o nič viac intímnejší a nie je to obdivuhodné. Je to nechutné. Hnus.

Najčastejšie nechutnosti

Začnú hovoriť vlastným jazykom

Že majú nacvičené rozprávanie svojich príbehov lepšie ako Donald Trump svoje prejavy, to vieme pochopiť. Že si dokončujú vety, to vieme pochopiť. Ale vo chvíli, keď sa začnú smiať na niečom naozaj nepochopiteľnom a používajú univerzálne slová, ktoré nedávajú zmysel na niečo všedné, vtedy strácaš niť a začínaš cítiť, že táto planéta je tvojou hosťovskou doménou, do ktorej nepatríš.

9 nevinných vecí, ktoré ženám lezú na mužoch na nervy, no oni to nechápu

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií