fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

6 otravných vecí, ktoré pozná každý nefajčiar chodiaci s fajčiarom

Máte tip? napíšte nám mailom

Vzťahy sú naša obľúbená téma. Dlhoročné páry tvrdia, že dlhodobý vzťah nie je už ani tak o láske ako o tolerancii. Niekedy však tolerancia nie je potrebná až po čase, no oveľa skôr a to najmä v tom prípade, ak holduje váš partner jednej z nerestí ako sú napríklad cigarety. Ľudstvo sa už od jeho počiatku delilo na tábory ako muži a ženy, deti a dospelí, dobro a zlo, fajčiari a nefajčiari. Aké sú tie najotravnejšie faktory na fajčiarovi, ktoré nefajčiar musí tolerovať? Takéto:

Smrad

Nie je nič krajšie, ako keď si objímete svojho milého, pritisnete si tvár k jeho mocným ramenám a nasávate plnými dúškami jeho vôň… počkať?! Smrad. Drahí fajčiari, nech sa s tým akoľkovek neviete zmieriť a nech sú vaše čuchové bunky voči zápachu z cigariet akokoľvek otupené, pravda je taká, že cítiť to jednoducho je. Môžete to prebiť napríklad parfémom, no citlivý čuch nefajčiara aj tak neoklamete. Dojem vašej prítomnosti v piatočnom preplnenom šenku je na svete.

Nervozita

Rozumieme, závislosť je závislosť. No my naozaj nerozumieme tomu, prečo kmitáte kolenom sem a tam sem a tam celý film. Nerozumieme tomu, ako je možné, že jeden človek nevie vydržať bez cigarety hodinu a pól. Zatiaľ čo vám naviera už žila na čele pri tretej scéne, v ktorej ste očakávali rozuzlenie deja a rýchly koniec filmu, my sme s vašou náladou v miernom diskomforte.

Prečítajte si tiež:
Matka šla nakupovať so synom, ktorý trpí Downovým syndrómom. Obsluha ju nesmierne šokovala
Zdroj: pexels.com

Zastávky

Nebola by to cesta, keby sme nemuseli kvôli cigaretám zastaviť minimálne 2-krát za hodinu, však? V poriadku, každému počas dlhej cesty padne dobre, keď sa nadýcha čerstvého vzduchu. S dechtom…

Organizácia okolo cigariet

Áno, jasné, ak v noci zistíte, že nemáte cigarety, veľmi radi sa prezlečieme a pôjdeme vám na benzínku jedny kúpiť. Nevidíme v tom absolútne žiaden problém. A argument, že ak si ich kúpite do zásoby, tak ich rýchlo vyfajčíte je pre nás naozaj dostatočný.

Zdroj: pexels.com

Hľadanie zapaľovaču

My ale naozaj NEVIEME, kam ste si ho zase zapatrošili. A nie, naozaj nie je u nás. Jediný dôvod, prečo by sme ho totiž potrebovali, je návšteva cintorínu, na ktorom sme boli pred 3 týždňami. A 3 týždne by ste bez cigariet určite nevydržali, takže – áno, určite ste ho mali ako poslední.

Bozkávanie sa

Nie je nad to, keď si dáte so svojím partnerom vytúženú pusu v tej najromantickejšej chvíli a späť do reality vás vráti jeho popolníková chuť. Mňam!

Zdroj: pexels.com

Prečítajte si tiež:

9 nevinných vecí, ktoré ženám lezú na mužoch na nervy, no oni to nechápu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií