Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

9 nevinných vecí, ktoré ženám lezú na mužoch na nervy, no oni to nechápu

Ženy sú z Venuše, chlapi z Marsu. Nenadarmo sa používa táto fráza. Už generácie a generácie sa traduje fakt, že muži a nežnejšie pohlavie naozaj majú iný pohľad na svet a nie vždy sa to stretne u toho druhého s pochopením. Všetko je však o tolerancii, dámy a páni. My však dnes tolerantní nebudeme. Rozhodli sme sa pre vás napísať 9 vecí, ktoré ženy na mužoch najviac rozčuľujú, hoci sú často zdanlivo nevinné.

1. Chlpy

Páni, nie, žeby sme neboli na váš plnofúz pyšné, a nie, žeby nás nepriťahoval, no vaša pravidelná starostlivosť oň občas môže spôsobiť nejakú tú vrásku na našom čele. Určite si všimneme, ak ste si váš porast alebo ochlpenie upravili, prípadne odstránili a niet nám väčšej radosti, naozaj to úprimne oceňujeme. No pri pohľade na umývadlo alebo sprchu plné dôkazov, že ste sa chvíľu naozaj venovali svojej „frizúre“ nadobudneme zväčša pocit, že celý ten počin bol negatívny. My sa teda hlboko ospravedlňujeme, no skúste, prosím, nabudúce tomu predísť.

Zdroj: pexels.com

2. Vždy polovicu nákupu zabudne

Dôvody sú rôzne. Niekedy potrebnú vec zo zoznamu jednoducho nenájdete, niekedy hľadanie vzdáte, inokedy zase neviete, ako to vyzerá a čo to vlastne je a niekedy si dokonca veríte natoľko, že ten malý papierik s napísaným zoznamom potrebných vecí ani nevytiahnete zo zadného vačku, lebo ste si istí tým, že si to pamätáte. Chápeme, nikto nie je neomylný. No kvalita jedla, ktoré vám naservírujeme záleží aj od toho prapodivného korenia menom kurkuma a rozdiel v grahamovom a bielom chliebe je tiež celkom badateľný. Nevadí, bude vifonka.

3. Niekedy nemyslí na nič

Milujeme tie chvíle, v ktorých neprítomne, no uprene pozeráte do jedného bodu a mlčíte. Ticho, nič, len ticho. Hoci vám práve vtedy prechádza v hlave symbolický chumáč prázdna ako v dobrej westernovke, my naozaj trpíme. Prúd našich myšlienok je nezastaviteľný a už sme vo fáze 3, ktorá začína podozrievavosťou z nevery. A vy pritom len relaxujete a vypínate z bežného dňa. Ako sa dá na nič nemyslieť?! Ako?!

4. Večné dieťa

Nezáleží na tom, či máte 3 roky alebo 30, ak uvidíte nový model autíčka, zaručene ho dieťatu vytrhnete z ruky a budete ho chcieť vyskúšať prví. Ono je to vlastne celkom milé, až kým si nezadovážite playstation. Vtedy nastáva vážna kríza.

9 nevinných vecí, ktoré ženám lezú na mužoch na nervy,

5. Mužský bordel

Sme si priam isté tým, že ste si vy úplne istí tým, že ak ponožky hodíte na zem, vždy sa zázrakom samy dostanú do koša na špinavú bielizeň. Teleport existuje. A ajhľa, boxerky to postihlo tiež! Úžasný to svet. Alebo keď nás navnadíte SMSkou, že ste upratali a my prídeme domov, kde absolútne nič nie je na svojom mieste a vy sa spokojne usmievate a čakáte pochvalu. Ach.

6. Auto je jeho chrám

Ak sme v predchádzajúcom bode naznačili, že ste bordelári, veľmi sa ospravedlňujeme, my sme to tak nemysleli. Vaše auto je totiž vašou svätiňou čistoty, nepoškvrnenou pannou, vašou frajerkou, ktorá si zaslúži hýčkanie a opateru. Povysávame, umyjeme, vymeníme olej, vyvoniame, umyjeme sklá. Z jeho kapoty by sa dalo jesť, no to by ste to najskôr museli dovoliť.

9 nevinných vecí, ktoré ženám lezú na mužoch na nervy,

7. Nedomýšľavosť

Ako sme už hovorili, mužská a ženská logika sú dve neznáme. Ak my vravíme, že nám nič nie je, tak vy si naozaj myslíte, že nám nič nie je. V skutočnosti dúfame, že sa nás budete pýtať ďalej a domyslíte si, že ak nám nič nie je, tak nám je vlastne všetko. Och, akí ste nedomýšľaví!

8. Je spokojný sám so sebou

My, stvorenia komplexu, ženy, so sebou spokojné pravdepodobne nikdy nebudeme. O to fascinujúcejší pohľad na vás je, keď dojedáte už druhé údené koleno a hrdopýšne prehlasujete, že by ste zjedli aj tretie. Ešte lepšie je pozorovať vás, ako sa spokojne pretŕčate v zrkadle a hodnotíte svoj tuk za sval. Ako môžete?!

9 nevinných vecí, ktoré ženám lezú na mužoch na nervy,

9. Smrad od piva

,,No a čo? Veď som mal len jedno.“ to je jedna z najčastejších fráz. Nie, žeby nešlo o množstvo, no to, čo nám predovšetkým vadí a čo neznesieme je, keď si ľahnete do čerstvo vypratých obliečok a z úst vám razí pivo. Je to jeden z najnepríjemnejších zápachov.

Samozrejme, berte to s rezervou. My vás, muži, milujeme presne takých, akí ste! Zabudli sme na niečo? Upozornite nás v komentári. 🙂

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií