fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

6 typov ľudí, ktorých zaručene nájdeš v každej partii. Sú aj v tej vašej?

Máte tip? napíšte nám mailom

Človek je tvor spoločenský a mať okolo seba ľudí, s ktorými sa cítime dobre je prirodzenou súčasťou nášho života. Neplatí tu však pravidlo, že vrana k vrane sadá, ale práve naopak. Hoci si môžeme priateľov vyberať na základe istých podobností, nevylučujeme, že súčasťou našej partie môže byť i človek, ktorý nám nie je podobný v ničom. O tom však partie sú, o vzájomnom dopĺňaní sa, čo vytvorí príjemné fluidum. Tieto typy “parťákov” sa však vyskytujú takmer všade:

Ešte panic

Nebolo by to správnej partie, keby si niekto neuťahoval z menej pohľadného člena, o ktorom sú zaručene presvedčení, že ešte nemal dievča. Prirodzene sa stáva terčom tých najhlúpejších poznámok a posmeškov. Nuž, on si na to vlastne už aj zvykol.

Troll

Nekonečná studnica nevyčerpateľných príbehov a historiek, z ktorých sa ti neraz otvorí sánka a vybuchneš smiechom. Ak sa na piatočné pivo do baru dostane tento človek, vieš, že dnes mŕtvo nebude.

6 typov ľudí, ktorých zaručene nájdeš v každej partii. Sú aj v tej vašej?
Zdroj: pexels.com

Sukničkár

Identikt je jasný: zväčša pohľadný jedinec s neodolateľnou charizmou, ktorý jednoducho vie, ako na to. Ak sa k vám priplichtí nové dievča, on už je zaparkovaný hneď vedľa nej a vy viete, že jeho šarmu podľahne tak do troch minút.

Prečítajte si tiež:
Fotografie 2 a pol mesačného dievčatka valcujú internet! Za všetko môžu jej husté vlasy

Tichý spoločník

Slovami rozhodne neplytvá a väčšinou plní funkciu tichého pozorovateľa, ktorý sa do konverzácií priveľmi nezapája. Ak však raz otvorí ústa a niečo povie, celý stôl sa zvíja v kŕči od smiechu. Strohý, no trefný.

Tá, čo s ňou už každý niečo mal

Tentokrát hovoríme o dievčati, o ktoré mal záujem už asi naozaj každý člen partie a ona dala v rôznych časových horizontoch pocítiť každému z nich, že práve oni by mohli byť hodní jej náklonnosti. Väčšinou to však dotiahne ďalej len s jedným, čo však môže výrazne naštrbiť vzťahy medzi mužmi samotnými. Nuž, aj o tomto sú partie.

6 typov ľudí, ktorých zaručene nájdeš v každej partii. Sú aj v tej vašej?
Zdroj: people.com

Ten, čo vždy zmizne

Nikto nevie kedy, ako, prečo a ani kam, ale tento človek sa v nepredvídateľnom čase objaví a v ešte nepredvídateľnejšom čase zase zmizne. To, kam naozaj išiel sa dozvieš len raz za čas, no väčšinou jeho počin znie ako omnoho väčšia zábava, akú ste mali vy. Až kým sa nedozvieš, že v ten osudný piatok, kedy odišiel, vlastne spontánne odletel do Indie. Prečo? Lebo sa mu zachcelo.

Prečítajte si tiež:
Instagram pridáva ďalšiu funkciu! Čo je to tentokrát?

Prečítajte si:

8 typov spolužiakov, ktorých mal v triede každý z nás

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií