fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podlomia sa jej z vás kolená! TIPY, ako zabodovať na plnej čiare u ženy snov

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako zbaliť ženu? Otázka, ktorú si v duchu kladie nejeden muž, hoci sa navonok tvári ako drsný chlap, ktorý na všetko pozná správnu odpoveď. Ak vám práve učarovala nejaká kráska a neviete, ako na ňu, možno vám pomôžu tipy, na ktoré ženy letia.

Cesta za srdcom svojej vyvolenej môže byť niekedy strastiplná. Najdôležitejšou vecou je zdravo si veriť a nebáť sa odmietnutia. Nie je nič horšie ako stratiť nádej a šancu pre krásny vzťah len preto, že si v hlave vytvárate katastrofické scenáre. Verte si a v predstave sa tešte na ten skvelý pocit, keď na pozvanie na rande povie ÁNO.

Prvým krokom k úspechu je vedieť ženu zaujať a osloviť. Nechcete sa predsa do jej pamäti zapísať tak, že si o vás bude myslieť, že ste nejaký divný; a to len preto, že nemáte zdravé sebavedomie. Skúste konverzáciu začať tak, že jej vyslovíte nejaký úprimný kompliment. Na začiatok je vhodné vyhýbať sa osobným témam a skôr zvoliť rozhovor, ktorým sa trafíte do jej záľub alebo toho, čo má rada.

Prečítajte si tiež:
Fenomém s názvom XIAOMI: Viete, ktorý modelov je najlepší?

Ako zbaliť ženu? Triky, ako to pôjde

Napríklad filmy, prechádzky, festivaly, turistika či jej obľúbené domáce zvieratko. Jednoducho si takto hneď overíte, či máte podobné hobby, alebo sa úplne odlišujú. Zoberte ju niekam, kde to máte tiež radi. Myslite na to, že romantika nie je vhodná pre každého, preto zabodujte svojou kreativitou. Skvelou voľbou je výlet, na ktorý bude ešte dlho spomínať. Krokom vedľa nie je ani návšteva múzea, zaujímavých pamiatok či len tak sa tešiť z nočnej prechádzky mestom.

Ak ešte stále váhate, ako nadviazať úplne prvý kontakt, je vhodné, ak sa na ženu často pozeráte a pousmejete sa. Pravdepodobne najskôr odvráti zrak, a preto jej musíte ukázať, že o ňu máte naozaj záujem. Skúste nenásilné a veselé žmurknutie. Ak sa znovu usmeje, smelo k nej pristúpte a pozvite ju napríklad na drink.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií