fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Atmosféra v spoločnosti neuveriteľne zhrubla, skonštatovala prezidentka Čaputová (video+foto)

Zuzana Čaputová zatiaľ nepotvrdila svoju opätovnú kandidatúru.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.7.2022 (Webnoviny.sk) – Prezidentka Zuzana Čaputová zatiaľ neprezradila, či sa bude opätovne uchádzať o prezidentskú funkciu.

„Nemyslím si, že teraz je čas sa rozhodnúť, aj v iných oblastiach svojho života sa rozhodujem vtedy, keď je ten pravý čas,” vyhlásila Čaputová v sobotňajšej popoludňajšej debate so Štefanom Hríbom v rámci trenčianskeho hudobného festivalu Pohoda.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Pohoda 2022 (fotografie)

Priznala však, že svoje rozhodnutie bude dôkladne zvažovať, pretože výkon prezidentskej funkcie má vplyv na jej blízkych. „Atmosféra v spoločnosti neuveriteľne zhrubla, o vyhrážkach tu radšej ani nebudem hovoriť. Hlavná je však úvaha o tom, či u tých, komu slúžim, sa stretávam s porozumením,” skonštatovala hlava štátu.

Ako ďalej doplnila, pri rozhodovaní treba zvážiť, v akej dobe žijeme a aká je vo verejnosti aktuálna objednávka po type politického lídra. „Je to mozaika, ktorá, dúfam, vo výsledku prinesie z mojej strany zodpovedné rozhodnutie,” dodala Čaputová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Festival Pohoda, Prezident SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Atmosféra v spoločnosti neuveriteľne zhrubla, skonštatovala prezidentka Čaputová (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Heger: Deklarácia zvrchovanosti Slovenskej republiky je súčasťou unikátnej cesty k našej samostatnosti
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií