fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chalan poslal matke túto fotografiu a pochválil sa s ňou aj na internete. Ľudia si však všimli detail a tak sa mu smeje celý svet

Máte tip? napíšte nám mailom

Zrejme nik by nechcel, aby jeho matka videla na fotke takýto detail…

Maison Valance je mladý Američan, ktorý prednedávnom dostal tričko od svojej matky, no neskôr ho doma kamsi zapotrošil a nemohol ho nájsť. Keď ho po čase našiel, rozhodol sa odfotiť ho spolu so svojou priateľkou a fotografiu následne poslal starostlivej mame a pochválil sa s ňou aj na Twitteri.

“Túto fotografiu som urobil pre moju mamu, aby som jej oznámil, že tričko sa našlo. Meghan je ale príliš krásna na to, aby som ju nezdieľal,”  napísal k popisu snímku. Netrvalo dlho a ľudia, ktorí záber videli si všimli aj niečo viac než len peknú priateľku s objaveným tričkom. Všimli si detail, ktorý Maison prehliadol a to červené lano pripevnené k posteli, ktoré pár zjavne využíva pri sexuálnych hrátkach.

Keď sa pod fotkou začali objavovať posmešné komentáre, mladík sa rozhodol odpovedať: “OK, práve som si uvedomil, že som toto poslal svojej mame.”

fotopremamu

 

 

Zdroj: Twitter

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií