Chalan poslal matke túto fotografiu a pochválil sa s ňou aj na internete. Ľudia si však všimli detail a tak sa mu smeje celý svet

Chalan poslal matke túto fotografiu a pochválil sa s ňou aj na internete. Ľudia si však všimli detail a tak sa mu smeje celý svet

Zrejme nik by nechcel, aby jeho matka videla na fotke takýto detail…

Maison Valance je mladý Američan, ktorý prednedávnom dostal tričko od svojej matky, no neskôr ho doma kamsi zapotrošil a nemohol ho nájsť. Keď ho po čase našiel, rozhodol sa odfotiť ho spolu so svojou priateľkou a fotografiu následne poslal starostlivej mame a pochválil sa s ňou aj na Twitteri.


“Túto fotografiu som urobil pre moju mamu, aby som jej oznámil, že tričko sa našlo. Meghan je ale príliš krásna na to, aby som ju nezdieľal,”  napísal k popisu snímku. Netrvalo dlho a ľudia, ktorí záber videli si všimli aj niečo viac než len peknú priateľku s objaveným tričkom. Všimli si detail, ktorý Maison prehliadol a to červené lano pripevnené k posteli, ktoré pár zjavne využíva pri sexuálnych hrátkach.

Keď sa pod fotkou začali objavovať posmešné komentáre, mladík sa rozhodol odpovedať: “OK, práve som si uvedomil, že som toto poslal svojej mame.”

fotopremamu

 

 

Zdroj: Twitter

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  17 skutočne divných vecí, ktoré každý z nás robí no nikto o nich nechce hovoriť
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*