fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svet obletela fotografia, na ktorej chlapček objíma rakvu. Príbeh, ktorý sa za ňou skrýva, ťa chytí za srdce

Máte tip? napíšte nám mailom

Chlapček, ktorý sa naposledy lúčil s milovanou mamičkou dojíma svet…

Každý z nás pozná tú bolesť, ktorá sa objaví,  keď stratíme svojich milovaných. Vidieť ležať v rakve človeka, ktorý ešte len pred nedávnom dýchal, žil po našom boku, smial sa, …, je veľmi bolestivé a zasiahne to každého. Ešte náročnejšie je, keď túto stratu treba oznámiť deťom, že sa s milovaným človekom musia rozlúčiť naposledy, aj keď ešte úplne nechápu, prečo daný človek zomrel a čo je vlastne smrť. Dívať sa ale na dieťa, ktoré sa poslednýkrát lúči so svojom mamičkou, je ťažké aj pre toho najsilnejšieho chlapa. Takýto silný príbeh je aj ten dnešný – chlapček z Filipín, ktorý stratil mamu, dojíma svet.

fotografie-maleho-chlapce_2

Chlapček sa počas poslednej rozlúčky svojich blízkych spýtal, prečo nemôže ležať vedľa svojej mamičky. Tí ale ostali zaskočení a zrodení a nedokázali mu mať odpoveď. Po chvíľke si uvedomil, že ho k mamke už nepustia a tak sa ju rozhodol naposledy aspoň objať. K rakve si pritiahol stoličku, vyliezol na ňu a schúlil sa k presklennému poklopu, cez ktorý bolo nebohú vidieť. Úprimnejší a zároveň smutnejší pohľad si človek dokáže predstaviť len ťažko.

Prečítajte si tiež:
Malé dievčatko sa na Vianoce rozhodlo obdarovať darčekmi ľudí navôkol. Najväčší dar však napokon dostala samo

fotografie-maleho-chlapce_1

Život je nevyspytateľný a nikto nevie, kedy príde jeho čas. Preto by sme nemali zabúdať žiť naplno a všetok možný čas tráviť s tými, ktorých milujeme.

 

 

Zdroj: Electro Piknik

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií