fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chlapček si nechal narásť vlasy, aby pomohol deťom chorým na rakovinu. Stalo sa niečo, čo mu zmenilo život :(

Máte tip? napíšte nám mailom

Život dokáže byť poriadne krutý. Svoje o tom vie aj chlapček menom Vincent Desautels, ktorý chcel pomáhať iným a nakoniec sám potrebuje pomoc.

Iba sedem ročný Vincent sa stal terčom posmechu ostatných detí po tom, ako sa rozhodol nechať si dlhé vlasy. Vysmievali sa mu, že vyzerá ako dievča, no výsmech ho neodradil. Keď mal vlasy dostatočne dlhé, ostrihal sa a daroval ich charite, ktorá vyrába parochne pre deti trpiace rakovinou.

1464253191734

14642531901131

Keď sa ale jeden večer chystal do sprchy, jeho matka si všimla na jeho tvári zvláštnu hrču. Preto ho okamžite vzali na pohotovosť, kde podstúpil sériu vyšetrení. Ukázalo sa, že tento opuch nemá na svedomí alergia, ako sa predpokladalo, ale šlo o agresívny zhubný nádor v kosti okolo oči, za nosom a na pravej časti tváre.

1464253191725

Vincentova liečba však bola veľmi nákladná, a preto sa rodičia rozhodli poprosiť o pomoc ľudí. Tí nečakali a rozhodli sa pomôcť. Všetci teraz dúfajú, že život tohto statočného chlapčeka sa podarí zachrániť.

14642531911342

Zdroj: bleskove.cz

Prečítajte si tiež:
Originálne vianočné pozdravy rodiny Macaulay
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií