fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 najväčších kuriozít na DARK WEBE: Z toho, čo na tomto mieste kúpite, naskakuje husia koža!

Máte tip? napíšte nám mailom

O tom, čo sa dá kúpiť na dark webe, by sa dalo písať donekonečna. Vybrali sme top 10 najväčších kuriozít, ktoré tam kriminálnici predávajú.

Dark web, deep web alebo aj temný web je sieť, na ktorú sa bežným prehliadačom nedostanete. Dejú sa tu nelegálne praktiky, z ktorých vám naskočí husia koža. Túto sieť ostro sledujú americké tajné služby, no aj napriek tomu sa mnohým nelegálnym činom nedá zabrániť a o väčšine nikto ani nevie.

1. Je tam obrovské množstvo ľudí, ktorí buď ako jednotlivci alebo ako organizované skupiny ponúkajú služby, na základe ktorých môžete nechať hocikoho zabiť alebo chrániť.

2. Na dark webe si môžete zmeniť identitu. Napríklad za šesť až desať tisíc dolárov si môžete kúpiť americké doklady, pasy, vodičské preukazy a všetky potrebné papiere, ktoré vám zabezpečia americké občianstvo pod ľubovoľným menom.

3. Rôzne návody na to, ako prežiť vo väzení, ako dostať drogy do väzenia aj z neho, ako fungujú niektoré gangy, ako obísť bezpečnostný systém, ako skonštruovať výbušninu či dokonca návod na to, ako spáchať akýkoľvek trestný čin bez toho, aby ste sa dostali do väzenia.

Prečítajte si tiež:
Fitnessku kritizovali pre vzpieranie veľkých váh počas tehotenstva. Teraz ukázala svoje telo po pôrode!
čo sa dá kúpiť na dark webe
Zdroj: pixabay.com

4. Na predaj je tu aj neuveriteľné množstvo drog. Dá sa tu kúpiť viac ako niekoľko kíl tvrdého, napríklad kokaín, heroín a podobne.

5. Ľudia tam majú sklady plné ľudí v najrôznejších častiach sveta. Zákazníci si môžu vybrať akékoľvek neetické spôsoby zaobchádzania s nimi alebo rôzne experimenty, ktoré na tých ľuďoch budú testovať.

Prečítajte si aj o deviatich pedofiloch z Dark Webu, ktorých prednedávnom chytil Interpol. Ich najmladšia obeť mala len 15 mesiacov.

6. Je tu množstvo obchodníkov so zbraňami. Podľa portálu Mobil.sknajväčším dodávateľom Spojené štáty. Odtiaľ vraj pochádza až 60 % zbraní. Kúpiť sa tu dá všetko od AK-47 až po raketomet.

7. Predávajú sa tu aj knihy, no nenechajte sa zmiasť. Väčšinou totiž ide o rôznu konšpiračnú alebo zakázanú literatúru, ktorú ľudia kupujú.

čo sa dá kúpiť na dark webe
Zdroj: pixabay.com

8. Obchodníci ponúkajú rôzne akademické tituly vysokých škôl či iné certifikáty. Ľudia si tu majú možnosť dokonca najať hakerov, ktorí dokážu zmeniť ich známky v univerzitných systémoch.

9. Ľudia tu predávajú dokonca aj svoje spermie. Tie si môžu kúpiť páry, ktoré nemôžu mať deti. Muži, ktorí ich ponúkajú, však nie sú testovaní na žiadne choroby.

Prečítajte si tiež:
Rozvedení rodičia si robia každý rok spoločnú fotku so svojím synom. Dôvod sa stal virálnym hneď po zverejnení a väčšina ho obdivuje!

10. Obchoduje sa tu s ľuďmi. Na stránkach temného webu sa dajú nájsť fotografie ľudí určených na predaj, ale aj rôzne druhy pornografie. To však zďaleka nie je všetko, čo sa na dark webe dá kúpiť.

Poznámka: týmto článkom nijako nenabádame na používanie dark webu ani na vykonávanie nelegálnych činov.

Zdroj: interez.sk, mobil.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií