fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Danko vyzval na odchod Slovenska z EÚ. Tvrdí, že nás členské štáty valcujú a likvidujú naše podniky (video)

Predseda SNS uviedol, že Britom je po brexite lepšie a my by sme sa od nich mali naučiť “byť trocha viac sebcami”.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.5.2022 (Webnoviny.sk) – Možno aj nás Slovákov bude o chvíľu čakať odchod z Európskej únie (EÚ), ak nás budú valcovať. Ak budú likvidovať naše podniky, ak budú Nemci, Francúzi pozerať len na seba.

Na sociálnej sieti to uviedol predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko, ktorý sa takto prihovoril vo videu z centra Londýna. Nad videom je odkaz, že možno je čas otvoriť diskusiu o odchode Slovenska z EÚ.

„Tak, ako som si myslel, Britom nie je horšie, že odišli z EÚ. Mali by sme sa od nich naučiť byť trocha viac sebcami. Riešime celý svet. Čaputová zase uteká k Zelenskému, Heger sa klania Bruselu. Najlepšie to rieši Orbán, pretože ho budú musieť poriadne zaplatiť za to, aby začal nakupovať ropu a plyn inde ako od Rusov. My, Slováci, opäť len krčíme hlavu,“ povedal Danko. Dodal, že do Londýna pricestoval bez akýchkoľvek problémov a myslí si, že je sa tam čo učiť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Prečítajte si tiež:
Za vydanie Fica zahlasuje takmer celé OĽaNO. Matovič tvrdí, že poslanci s opačným názorom vykazujú chybovosť

Viac k témam: Brexit, rusko-ukrajinský konflikt, Sankcie proti Rusku
Zdroj: Webnoviny.sk – Danko vyzval na odchod Slovenska z EÚ. Tvrdí, že nás členské štáty valcujú a likvidujú naše podniky (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií