Dominika Mirgová opisuje svoj hudobný život v novom klipe k skladbe Pódium

Dominika Mirgová opisuje svoj hudobný život v novom klipe k skladbe Pódium

Predstavujem vám Pódium a môj život na ňom. Môj pohľad na svet. Moju pravdu

Speváčka Dominika Mirgová len pred týždňom spustila predaj svojho tretieho albumu s názvom Armáda, na ktorý sme už písali aj recenziu, a už dnes sme sa dočkali klipu na jej skladbu Pódium, ktorá sa prvýkrát dostala do uší fanúšikov len prostredníctvom tohto albumu. V skladbe Dominika opisuje život na pódiu, čas strávený so synom Peťkom a “vysvetľuje” fanúšikom, že aj keď sa na pódium vracia, na svojho syna si vždy nájde čas a vracia sa najmä kvôli svojej Armáde fanúšikov. Klip je tmavý no veľmi pútavý, s myšlienkou. Na konci ho speváčka doplnila zaujímavým hovoreným slovom…


O to, aby skladba dobre znela a mala skvelý text, sa spoločnými silami pričinili JL Beats, Dominika, Miro Jaroš a Rakby. Produkciu klipu mal na starosti Dominikin manažér Michal Šefčík, choreografiu pre tanečníčky z VIP Crew vymyslela tiež Dominika a o jej vizáž sa aj tentokrát postarala Lucid Style.

Pódium

https://www.youtube.com/watch?v=u1r9DKnw2SA&feature=youtu.be

Zdroj: youtube.com 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kali spolu s Majselfom v sprievode Infinita predstavujú novú spoluprácu, ktorá nesie názov ,,Čo s nimi"
Google+ Linkedin