fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Krásne vyzerajúce a ešte lepšie chutiace donuty nájdete už aj v Trnave

Máte tip? napíšte nám mailom

Život je len jeden, no našťastie je na svete ešte zopár balzamov na dušu. Medzi ne bez pochýb patria aj sladké donuty od Donutsk. Možno si pamätáte, že raz sme o nich už písali. Nedávno totiž otvorili svoju pobočku v Piešťanoch, teraz sa však rozhodli potešiť i Trnavčanov a ak ste dnes prechádzali pešou zónou, určite vám do oka udreli balóny tak farebné, ako lentilky na ich maškrtách. 

Nápad vznikol celkom spontánne

I keď na začiatku zvažovali, že by išli taktiež cestou frenčízy, napokon zvolili svoju vlastnú. „Buď do toho ideme sami a budeme skúšať, alebo si zaplatíme licenciu a ukážu nám to,” hovorí Lukáš, „no a ak by sme išli cestou licencie a niečo by sa pokazilo, nevedeli by sme, kde nastal problém. Prečo to kysne, prečo to nekysne. Keď to sami skúšate, viete aj riešiť problémy.”

https://www.instagram.com/p/B4edGdXna0b/

Eva s Tomášom predtým pracovali vo finančníctve, Lukáš v gastre. Trojica sa dokonale dopĺňa, čo vidíme aj v srdečnom podpichovaní sa a mnohých spoločných zážitkoch, keďže sa poznajú už 12 rokov. Ako to medzi nimi funguje? „Tomáš je ten, čo všetko chce. Stačí mu ponúknuť a berie. Lukáš je ten racionálny, zdržanlivý, drží nás pri zemi, je praktický a vie veľa o práci v gastro priemysle. Ja som medzi nimi rozhodca, musím ich uzemniť,” opisuje prácu v trojici Eva. Ako inak, opäť so smiechom.

Prečítajte si tiež:
Na vlásku, Titanic, Forest Gump či Deadpool. Aj v týchto obľúbených filmoch môžete nájsť zopár chýb!

Aké novinky na vás čakajú v Trnave?

Ako vrúcne objatie na privítanie si v prvý deň otvorenia pre Trnavčanov prichystali akciu. Ak ste si kúpili tri donuty, štvrtý ste mali zdarma. A verte, že pri dvoch by ste nezostali. Odolať vo výklade sa nedá žiadnemu, chcete ich mať jednoducho všetky.

https://www.instagram.com/p/B4uC0JJnA-G/

V Trnave sa môžete tešiť na veľa ovocných variantov donutov. Tiež robíme tortičky vo forme jedného veľkého donutu, na ktorý vám napíšeme čo len chcete, vyzdobíme ho ako chcete, naplníme ho čím len chcete. Nakoniec sa pokrája ako normálna torta.” dodala s nadšením majiteľka Eva Kalusová

Prajeme veľa mlsných jazýčkov! 🙂

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií