fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dve špeciálne dierky na bežeckých topánkach nie sú na okrasu, ale majú špeciálny význam!

Máte tip? napíšte nám mailom

Už pred niekoľkými mesiacmi sme vás upozornili na dve dierky na teniskách, ktoré boli a pre niekoho ešte stále sú na prvý pohľad zbytočné. Nie je tomu však tak, pretože tieto dierky slúžia na spevnenie obuvi, a tak aj samotnej chôdze. Viac sa už dozviete v článku.

Teraz vás chceme upozorniť opäť na dve dierky, ale tentokrát na bežeckých topánkach.

Opäť nejde o náhodu, ale tieto dierky alebo očká boli navrhnuté s veľmi užitočným účelom, pretože slúžia na fixáciu vašej nohy. Ak by ste si totižto zašnúrovali šnúrky aj s týmito dvoma dierkami navyše, docielite, že vaša noha bude oveľa viac spevnená, a tak sa môže stať, že sa pri páde vyhnete výronu či zlomenine.

Zaujímavý “vodorovný” dizajn na týchto topánkach nie je taktiež náhodou, ale zámerom, pretože aj vďaka nemu sa šnúrky nebudú ošúchavať o vašu nohu, a tak vám nespôsobia nepríjemné zárezy.

dierky-na-sportovych-teniskach

Na youtube sme našli aj jedinečný spôsob, ako si tieto topánky zaviazať tak, aby ste využili aj tieto dve voľné dierky. Viac už prezradí samotné video.

Prečítajte si tiež:
V tomto pyžame ťa už nikto nevyruší zo spánku!

Čo vy na to? Počuli ste o niečo takom už predtým?

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií