fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dvere alebo pláž? Tento záber rozhádal ľudí na internete

Máte tip? napíšte nám mailom

Internetom sa opäť šíri záber, ktorý rozdelil ľudí na dva tábory. Zatiaľ čo jedni vidia na fotografii dvere, druhí tvrdia, že tam vidno pláž a more.

Na internete sa pravidelne objavujú zábery, ktoré vyvolávajú záujem a pozornosť širokej verejnosti. Tá sa na dokonca občas až polarizuje a rozháda. Tak to bolo v prípade šiat, ktoré jedni ľudia videli modré a druhí zlaté, či šálky, ktorá sa jedným javila ako okrúhla a iným hranatá. Najnovšie sa ľudia nevedia zhodnúť na tom, čo je na fotografii, ktorú na Twitteri uverejnila istá Becky.

Tá zdieľala fotografiu, ku ktorej pridala pridala otázku, či sa jedná o dvere alebo pláž. Zároveň k záberu pridala aj anketu, v ktorej mohli ľudia hlasovať, čo vidia. 54% hlasujúcich na fotke videlo dvere, zatiaľ čo 46% sa zhodlo na tom, že sa jedná o pláž.

https://twitter.com/rebeccareilly__/status/1033126151458353152

Becky sa neskôr rozhodla vyjsť s pravdou von a odhalila, čo sa v skutočnosti na zábere nachádza. Skutočne ide o pláž a ako dôkaz pridala ďalší fotografiu, na ktorej naozaj vidieť pláž. Tentokrát sa na nej ale nachádzali už aj ľudia. Ani to však niektorých nepresvedčilo a sú toho názoru, že Becky tam ľudí pridala pomocou Photoshopu.

Prečítajte si tiež:
Nicki Minaj zrušila koncert aj vo Francúzsku. Výhovorka ostáva rovnaká

https://twitter.com/rebeccareilly__/status/1034042618160787457

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií