fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Exšéf finančnej správy Imrecze si našiel pod autom neznáme zariadenie

František Imrecze mal pod autom magnetom pripevnený predmet a bol na pomerne viditeľnom mieste.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.11.2022 (Webnoviny.sk) – Bývalý prezident Finančnej správy SR František Imrecze, ktorý spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní na objasňovaní sledovaných káuz, si našiel pod autom neznámy predmet, pričom podľa všetkého ide o monitorovacie zariadenie. Informuje o tom spravodajský portál Aktuality.sk.

Podľa portálu mal Imrecze magnetom pripevnený predmet pod autom na pomerne viditeľnom mieste. Privolaní experti okamžite začali preverovať, či ide o nástražný systém, alebo lokalizačné zariadenie.

„Zrejme ide o GPS zariadenie na monitorovanie polohy, predmet bol oblepený páskou, nasadenie pôsobilo neprofesionálne,” uviedli Aktuality.sk. Dodali, že momentálne sa v tejto súvislosti na mieste nálezu v bratislavskej Petržalke nachádza zásahové vozidlo, pyrotechnik, vycvičené psy a množstvo policajtov.

Viac k témam: Akcia “Mýtnik”, GPS, monitorovacie zariadenie, Vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Exšéf finančnej správy Imrecze si našiel pod autom neznáme zariadenie © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií