fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fico opäť roztáča referendovú propagandu. Podľa Šeligu mu však nejde o občanov, ale o ochranu svojich ľudí

Predsedníctvo strany Smer-SD má vo štvrtok 2. júna predstaviť jedinú otázku do referenda, ktorá sa bude týkať predčasných volieb.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.5.2022 (Webnoviny.sk) – Robert Fico opäť roztáča referendovú propagandu, nejde mu však o občanov. Jeho cieľ je jasný, odkázať všetkým súdeným a odsúdeným, že on tu stále je a bojuje za nich. Preto načasovanie nie je náhodné, téma referenda opäť ožíva po odsúdení Dušana Kováčika za úplatky na 8 rokov. Na sociálnej sieti to uviedol poslanec Národnej rady SR (NR SR) Juraj Šeliga (Za ľudí).

Fico vysiela jasný odkaz

Podľa poslanca chce Fico vyslať jasný odkaz ďalším ľuďom.

„Nerozprávajte, nespolupracujte, ja sa o vás postarám. Nespolupracujte, urobím všetko preto, aby som sa dostal k moci a pomôžem vám. Nespolupracujte a budete odmenení,“ mienil Šeliga.

Podľa neho Fico vie, že je zle, vie, že Dobytkár, Očistec, Judáš sú na súde a spravodlivosť sa blíži aj k nemu. „Nenechajme sa pomýliť, referendum neplánuje pre občanov, ale pre svojich ľudí,“ uzavrel Šeliga.

Referendum s jednou otázkou

Predsedníctvo strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) má vo štvrtok 2. júna predstaviť jedinú otázku do referenda, ktorá sa bude týkať predčasných volieb. Podľa Smeru-SD by sa referendum mohlo konať v ten istý deň ako spojené komunálne a regionálne voľby.

Prečítajte si tiež:
Šimečka a Hojsík vyzvali k zmene metodiky určovania ceny omamnej látky, líšia sa v každom kraji

Predpokladá sa, že tieto voľby sa uskutočnia koncom októbra tohto roka. Na vypísanie referenda je potrebné v petícii vyzbierať aspoň 350-tisíc podpisov a predložiť ich hlave štátu.

Viac k témam: Referendum o predčasných voľbách
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico opäť roztáča referendovú propagandu. Podľa Šeligu mu však nejde o občanov, ale o ochranu svojich ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií