fbpx
GoGo sa konečne rozrozprával o rozchode s Luckou: Teraz je to medzi nami takto

GoGo sa konečne rozrozprával o rozchode s Luckou: Teraz je to medzi nami takto

Slovenský YouTuber GoGo sa v rozhovore rozrozprával okrem iného aj o rozchode s YouTuberkou LucyPug a o tom, ako to medzi nimi je v súčasnosti!

YouTuber GoGo a YouTuberka LucyPug tvorili dlhodobo pár a tak pred pár mesiacmi spôsobili svojim fanúšikom šok tým, že oznámili rozchod. Aj keď táto informácia zarmútila mnohých ich fans, ktorí aj chceli, aby sa dali opäť dokopy, nestalo sa tak.

GoGo však pred nedávnom prial pozvanie na rozhovor od Maxa, ktorý ho poriadne vyspovedal a najznámejší slovenský YouTuber v tomto interview prezradil okrem iného aj to, aké to momentálne medzi ním a Luckou je a či existuje nádej, že ich ešte niekedy uvidíme ako pár…

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Suvereno zverejnil 11-minútový snippet svojho nového albumu Hra!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.