fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan: Zo svojich osobných strážcov si urobili sluhov

Máte tip? napíšte nám mailom

O tom, že Meghan Markle sa o k svojim podriadeným nespráva práve najlepšie sa v médiách hovorilo od momentu, kedy sa stala oficiálnou manželkou princa Harryho. Najnovšie však verejnosť šokovala informácia, že manželia spoločne rozdávajú svojim osobným strážcom príkazy a robia si z nich doslova sluhov. A tí sa na to začínajú sťažovať.

Princ Harry a Meghan Markle sú opäť terčom kritiky. Najnovšie sú manželia zo Sussexu obvinení zo zneužívania svojich bezpečnostných agentov tým, že im zverili „domáce“ práce. Podľa informácií magazínu The Sun uverejnených 1. februára 2020, manželov v Kanade sprevádza najmenej 15  špeciálne vycvičených agentov, ktorí okrem ochrany ostrosledovaného páru vykonávajú úlohy, ktoré rozhodne nie sú v popise ich práce.

Harry a Meghan v Kanade

Už je to takmer mesiac odkedy Meghan Markle odišla z Veľkej Británie na ostrov Vancouver. O niekoľko dní na to ju nasledoval aj jej manžel Harry. Spolu so synom Archiem (takmer 9 mesiacov) sa manželia usadili v luxusnom sídle, ktoré sa odhaduje na 12,5 milióna eur. Práve v tomto dome, ktorého majiteľ je verejnosti zatiaľ neznámy, oslávila malá rodina Vianoce aj Nový rok. Pri oslavách nechýbali ani ich osobní strážcovia, ktorí na manželov zo Sussexu dávali neustále pozor. A práve títo muži sa stali centrom novej diskusia, ktorá sa v negatívnom svetle objavila na adresu Meghan  Harryho.

Prečítajte si tiež:
Jack pre slúchadlá by mal zmiznúť aj z Android smartfónov!

Osobní strážcovia Harryho a Meghan

„Aj keď sú chlapci radi, že pracujú pre manželov zo Sussexu, neustále majú pocit, že si z Harry a Meghan z nich robia sluhov. Posielajú ich do reštaurácií vyzdvihnúť jedlo či nakúpiť potraviny, “ uviedol bulvárny zdroj. “Títo muži majú špeciálny výcvik, ten je ich prácou, nie chodiť nakupovať. Využívanie osobných strážcov domáce práce je nebezpečné. Pretože ak sa niečo stane, ani jeden z tých, čo práve kupuje kávu, alebo nakupuje potraviny im nepomôže, “ dodáva zdroj. Obyvatelia ostrova Vancouver spozorovali osobných strážcov v kaviarni a organickej reštaurácii s rýchlym občerstvením v blízkosti domu, kde bývajú Harry a Meghan Markle.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií