Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hasič v bratislavskom Novom Meste utrpel strelné poranenia, na mieste zasahujú policajti

Jeden z požiarnikov utrpel strelné poranenia horných končatín.

17.7.2022 (Webnoviny.sk) – V nedeľu 17. júla krátko pred 08.00 hod. prijali na linke 158 informáciu o streľbe na príslušníkov Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), ktorí boli vyslaní k požiaru záhradnej chatky v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto.

Po príchode na miesto utrpel jeden z príslušníkov HaZZ strelné poranenia horných končatín. Na miesto boli bezodkladne privolané viaceré hliadky Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave, ktoré zabezpečili okolie miesta incidentu. Informoval o tom bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Po vstupe na pozemok našli telo muža, pravdepodobne strelca bez známok života. Vedľa muža sa nachádzala aj krátka strelná zbraň.

„Vyšetrovaním ďalších okolností tohto prípadu sa bratislavskí policajti intenzívne zaoberajú, v súvislosti s týmto incidentom preverujeme aj možnú ďalšiu trestnú činnosť. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia umožní,“ dodal Szeiff.

Viac k témam: bratislavská polícia, Streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Hasič v bratislavskom Novom Meste utrpel strelné poranenia, na mieste zasahujú policajti © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií