fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Heger je s výsledkami volieb spokojný. Podľa premiéra ľudia jednoznačne odmietli extrémistických politikov

Pre hnutie OĽaNO bolo prioritou, aby ostala župankou Žilinského kraja Erika Jurinová a županom Trnavského kraja Jozef Viskupič (obaja (OĽaNO) ).

Máte tip? napíšte nám mailom

5.11.2022 (Webnoviny.sk) – Premiér SR Eduard Heger (OĽaNO) v Sobotňajších dialógoch politickej relácie RTVS vyjadril jednoznačnú spokojnosť s výsledkami minulotýždňových regionálnych volieb. Podľa jeho slov pre hnutie OĽaNO bolo prioritou, aby ostala župankou Žilinského kraja Erika Jurinová a županom Trnavského kraja Jozef Viskupič (obaja (OĽaNO) a zostali tak na svojich postoch, čo sa podarilo.

Hegera neteší, že kraje a okresy, kde sa nedohodla široká demokratická koalícia, tak tí kandidáti strán neprešli. Je to škoda a odkaz pre demokratické strany, aby držali spolu. Na druhú stranu predsedu vlády teší, že občania ukázali, že nechcú extrémistických politikov v župných a regionálnych pozíciách.

Viac k témam: Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger je s výsledkami volieb spokojný. Podľa premiéra ľudia jednoznačne odmietli extrémistických politikov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií