fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hlas-SD bude na komunálne a župné voľby pripravený bez ohľadu na termín, ktorý „vláda zmätku a chaosu“ zvolí

Voľby sa majú uskutočniť 29. októbra 2022.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.6.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) bude na komunálne a župné voľby pripravená bez ohľadu na ich termín. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

„Je však príznačné pre túto vládu zmätku a chaosu, že ešte aj pri termíne konania volieb predvádza svoju neschopnosť. Najprv v skrátenom legislatívnom konaní schválila koalícia zákon, aby sa voľby mohli konať skôr, aby ich nakoniec z ničoho nič ponechala v pôvodnom termíne,” uviedla hovorkyňa strany Hlas-SD s tým, že vláda a koaliční poslanci si stále nenašli čas na dôležitý problém občanov Slovenska, ktorým je najmä zdražovanie.

Viac k témam: Komunálne voľby, Župné voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Hlas-SD bude na komunálne a župné voľby pripravený bez ohľadu na termín, ktorý „vláda zmätku a chaosu“ zvolí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií