fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Jasmina Alagič v Show Jana Krause hanobila výzor svojho syna

Máte tip? napíšte nám mailom

Jasmina Alagič je v poslednom čase veľmi často skloňované meno. Je manželkou Patrika Vrbovského, ktorému nedávno porodila syna Sanela. Je známa svojou úprimnosťou a nadhľadom, s ktorým berie život. Čo na srdci, to jazyku, aj to sú slová, ktoré by na opis tejto krásnej ženy sedeli úplne dokonale. 

Nedávno si ju známy český a najmä ostrovtipný moderátor Jan Kraus pozval do svojej show. Rozprávali sa o jej živote s Rytmusom, no aj o tom, ako si užíva rolu matky. Napriek tomu, že je verejnosť zvyknutá na to, že Jasmina s Patrikom sú pár, ktorý sa často s mienkou okolia rád zahráva, tentokrát jej vyjadrenie na adresu malého Sanela pobúrilo. Priznala, že Patrik sa z malého prírastku do rodiny tešil omnoho viac ako ona.

Keď sa moderátor spýtal na sociálne siete, Jasmina promptne reagovala

“Jeho tvár nezverejňujeme na sociálnych sieťach, lebo je to ešte skoro, a po druhé to dieťa sa zo dňa na deň stále mení. Keď som ho porodila, tak vyzeral tak, ufff, neviem, ako to povedať...” začala svoj monológ.

Prečítajte si tiež:
COVID-19: V nedeľu pribudlo 79 pozitívne testovaných
Jasmina Alagič
Zdroj: instagram.com

Prekvapený moderátor neváhal a vyzval ju, aby hovorila o svojom zážitku prvorodičky ďalej. Jasmina sa nenechala dlho prehovárať.

“Bolo to také, že keď mi ho v pôrodnici dali ku mne, tak ja: že, preboha, a potom mi povedala sestrička, že maminka, pusu, ja že fufufufú,” povedala Jasmina Alagič mierne znechutene.

Jan Kraus neváhal a spýtal sa jej, či sa jej do toho moc nechcelo. Na to mu slovenská moderátorka pritakala.

“Noo, ešte úplne mi to nebolo celé také blízke. Naozaj vyzeral veľmi zvláštne,” pokračovala a opäť ju prerušil moderátor. “Takto! Je to vaše dieťa?” spýtal sa Jan. “Je, je, malo by byť,” dodala s úsmevom Jasmina Alagič. 

“Niektoré ženy to tak majú, že si musia na dieťa zvyknúť. Vy ste asi ten typ, čo si musí na neho zvyknúť, že?” pokračoval Kraus.

“No, na jeho tvár som si zvykala, lebo fakt mi, znie to čudne, viem, ale on mi tak nejak evokoval, bude to znieť hrozne, ale on bol skôr ako také zvieratko,” šokuje ďalej.

“Čiže ste si mysleli, že to je zvieratko, ktoré zašteká a pobeží do kolísky?” reagoval Jan. “Skôr mi pripomínal opičku,” dodala s výbuchom smiechu pomerne čerstvá mamička.

Prečítajte si tiež:
Prezuť pneumatiky na aute nestačí, toto je správna jarná údržba!

Čo si myslíte o jej vyjadrení? Beriete to s humorom, alebo ste názoru, že to naozaj prehnala?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií