fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jasmina Alagič vyzerá po pôrode okúzľujúco. V čom je tajomstvo jej krásy?

Máte tip? napíšte nám mailom

Jasmina Alagič len pred pár týždňami porodila syna Sanela. Dnes vyzerá tak, že by len málo ľudí uhádlo, že je čerstvá mamička.

Mnohé mamičky po pôrode trápia okrem materských povinností aj nahromadené kilá, no vieme aj o prípadoch tzv. popôrodnej depresie. Nič z toho sa však netýka Jasminy Alagaič. Tehotenstvo zvládla s prehľadom a tieto dni si užíva spoločné chvíle so svojím synom Sanelom a manželom Rytmusom.

Jasmina Alagič a nová spolupráca

Na svojej sociálnej sieti často pridáva mnohé fotografie a fanúšikom oznamuje, kde sa nachádza a čo momentálne robí. Len pred pár dňami sa dokonca pochválila najnovšou spoluprácou s Kendall Jenner, ktorú oslovila značka Reserved. Jasmina na Instagrame dokonca aj zavtipkovala:

„Povedali by ste, že ja a Kendall Jenner budeme mať raz niečo spoločné? No ja som tak nejak v kútiku dúfala, verila som že to budú buď tenké členky, vyžarovanie, uzučký driek, súmerná tvár…No a dnes Vám s hrdosťou môžem povedať, že to je..nič z toho. Ale za to máme rovnakú spoluprácu, na ktorú nás oslovila značka Reserved z čoho mám obrovskú radosť,” napísala Jasmina Alagič. 

https://www.instagram.com/p/B3H5NT3IKXx/

Prečítajte si tiež:
Trápi vás bolesť chrbta? Skúste týchto zopár cvikov a zbavíte sa jej za pár minút

Cesta za vysnívanou postavou

Jasmina Alagič nikdy nemala problém s postavou, no svojím fanúšikom prezradila, že začína pracovať na vysnívanej postave. Pochválila sa, že jej v ceste pomáha najmä Inštitút estetickej medicíny (IEM). A keďže má Jasmina Alagič už dávno po šestonedelí, rozhodla sa, že začne s pilatesom. Inštitút estetickej medicíny v Pezinku je jednou z najmodernejších a najlepších estetických kliník svojho druhu na Slovensku. V exkluzívnych priestoroch ponúka svojim klientom komplexný servis a dokonalú starostlivosť v oblasti krásy a zdravia.

Špecializuje sa na poskytovanie účinných zákrokov v oblasti korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, redukcie hmotnosti a plastickej chirurgie, ktoré vykonáva profesionálny tím špičkových lekárov. Ponuku dopĺňa medical spa a beauty salón s kaderníctvom, kozmetikou a nechtovým dizajnom. Majiteľkou a zároveň uznávanou dermatologičkou je Alena Pallová, ktorá kliniku krásy úspešne vedie už od roku 2009. Práve s ňou má Jasmina priateľský vzťah a tak nečudo, že sa rozhodla, že cestu za vysnenou postavou absolvuje práve u nej.

https://www.instagram.com/p/B2MLBcQosmq/

Samozrejme, že Jasmina má vďaka svojej popularite a práci o niečo jednoduchší život ako priemerná slovenská mamička, ktorá určite pravidelne nenavštevuje kozmetické salóny ako známa moderátorka. Pevne však veríme, že svojím odhodlaním zmeniť svoje telo motivovala nejednu z vás.

Prečítajte si tiež:
Trápi vás nespavosť? Toto sú tipy pre dobrý spánok

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií