fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kamenický: Je škandalózne a absurdné, že šéfka spravodajstva RTVS odišla z práce po odvysielaní Ficovho prejavu

Uviedol to v diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.11.2022 (Webnoviny.sk) – Je škandalózne a absurdné, že šéfka spravodajstva RTVS odišla z práce po odvysielaní prejavu predsedu strany Smer-SD na spravodajskom kanáli RTVS. V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to uviedol podpredseda strany Smer-SD Ladislav Kamenický. Moderátor Marek Makara doplnil, že Mária Hlucháňová ponúkla svoju funkciu sama a prečítal i stanovisko riaditeľa RTVS, ktorý označil toto vysielanie za nešťastné počas 17. novembra.

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) sa pripojil s tvrdením, že ich stranícke prejavy sa nikdy nevysielali. Je toho názoru, že by sa mali vysielať všetky stranícke snemy, alebo potom žiadne.

Viac k témam: politická diskusia, RTVS
Zdroj: Webnoviny.sk – Kamenický: Je škandalózne a absurdné, že šéfka spravodajstva RTVS odišla z práce po odvysielaní Ficovho prejavu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií