Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kamionista nedal prednosť pri výjazde z parkoviska, vodič osobného auta zrážku neprežil (foto)

Cesta l/9 bola z dôvodu dokumentovania tragickej dopravnej nehody neprejazdná viac ako tri hodiny.

17.7.2023 (SITA.sk) – Na nepozornosť vodiča nákladného vozidla v pondelok v skorých ranných hodinách doplatil životom 57-ročný vodič osobného motorového vozidla Volkswagen Sharan.

Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, na ceste I/9 za obcou Svinná vodič kamióna pri výjazde z parkoviska nedal prednosť po hlavnej ceste idúcemu vozidlu smerujúcemu na Trenčín.

Pri zrážke vozidiel utrpel 57-ročný vodič osobného auta zranenia, ktorým na mieste podľahol. Dychová skúška vodiča nákladného motorového vozidla bola negatívna. Cesta l/9 bola z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody neprejazdná viac ako tri hodiny,“ uviedla polícia.

Na miesto bol prizvaný aj znalec z odboru cestnej dopravy. „Vyšetrovateľ v súvislosti s touto udalosťou začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania,“ dodala polícia.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, Zrážka auta s kamiónom
Zdroj: SITA.sk – Kamionista nedal prednosť pri výjazde z parkoviska, vodič osobného auta zrážku neprežil (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií