fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kanibali opísali, ako chutí ľudské mäso! Z toho sa ti zdvihne žalúdok

Máte tip? napíšte nám mailom

Pokiaľ práve ješ (mäso), tak to prajem dobrú chuť…

Určite si spomínaš na fiktívnu knižnú a filmovú postavu, ktorá nesie meno Hannibal Lecter, ktorá stvárňuje sériového vraha a kanibala v jednom. No takéto postavy sa nevyskytujú len v knihách či filmoch, ale žiaľ aj v reálnom živote.

Títo ľudia sa rozhovorili o tom, ako vlastne ľudské mäso chutí. Jeden japonský spisovateľ, ktorý zabil a zjedol svojho spolužiaka, tvrdí, že mäso z človeka je narozdiel od toho zvieracieho úplne bez zápachu. „Skutočne verím, že ľudské mäso je úplne najlepšie zo všetkých,“ vyjadril sa. Zároveň tvrdí, že po pár dňoch od spracovanie je ešte chutnejšie a sladšie.

Žena z Egypta, ktorá navarila večeru na Vďakyvzdanie aj z mäsa manžela, ktorého zavraždila, tvrdí, že chuť ľudského mäsa je omnoho jemnejšia a chutnejšia než iného mäsa. Jeffrey Dahmer, kanibal a sériový vrah, ktorý v 80-tych rokoch zabil 17 ľudí, prirovnal chuť ich mäsa ku sviečkovej.

Zvláštne zistenie, čo poviete?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií