fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kollár by bol ochotný otvoriť koaličnú zmluvu, kompromis by však museli urobiť aj Matovič so Sulíkom

Boris Kollár je presvedčený, že koaličná zmluva je dobrá, s ňou problém nie je.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.7.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) by bol ochotný otvoriť koaličnú zmluvu, pokiaľ by to bolo potrebné pre vyriešenie vládnej krízy. Uviedol to v diskusnej relácii V politike na TA3.

Ako predseda parlamentu apeluje na to, aby vládni partneri Igor Matovič (OĽaNO) s Richardom Sulíkom (SaS) kompromis urobili, potom je ochotný urobiť kompromis aj on.

„Ja som presvedčený, že tá koaličná zmluva je dobrá. Tu problém s koaličnou zmluvou nie je,” povedal. Ak by to však bolo potrebné, koaličnú zmluvu by však bol ochotný otvoriť.

Primárny problém je však medzi Sulíkom a Igorom Matovičom. „Oni problém vyeskalovali a oni by ho mali ukončiť,” dodal Kollár.

Viac k témam: Koaličná kríza
Zdroj: Webnoviny.sk – Kollár by bol ochotný otvoriť koaličnú zmluvu, kompromis by však museli urobiť aj Matovič so Sulíkom © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií