Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

NAKA prehľadala advokátsku kanceláriu v Bratislave, advokáta podozrievajú z korupcie

Podľa polície obvinenie dvoch fyzických osôb a jednej právnickej osoby súvisí s konaniami na Inšpekcii životného prostredia SR.

16.8.2022 (Webnoviny.sk) – Národná kriminálna agentúra v utorok vykonala prehliadku jednej bratislavskej advokátskej kancelárie. Ako informuje portál televízie Joj noviny.sk, dôvodom je podozrenie z korupčného konania právnika Mariána B. V kancelárii podľa portálu sídlia právnici, ktorí zastupujú rodinu bývalého šéfa Slovenskej informačne služby Vladimíra Pčolinského.

„Dňa 16. augusta vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil dve fyzické a jednu právnickú osobu z korupcie. Konkrétne ide o M. B., R. Š. a advokátsku kanceláriu zo spáchania pokračovacieho prečinu podplácania,“ uviedla polícia s tým, že obvinenie súvisí s konaniami na Inšpekcii životného prostredia SR.

Viac k témam: Advokátska kancelária, Korupcia
Zdroj: Webnoviny.sk – NAKA prehľadala advokátsku kanceláriu v Bratislave, advokáta podozrievajú z korupcie © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií