fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kooperativa je Smart Poisťovňa roka 2022

Víťazom siedmeho ročníka ankety Smart Poisťovňa, v ktorej verejnosť vyberá najlepšiu slovenskú poisťovňu z pohľadu smart a online funkcionalít, sa stala KOOPERATIVA.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.11.2022 (Webnoviny.sk) – Víťazom siedmeho ročníka ankety Smart Poisťovňa, v ktorej verejnosť vyberá najlepšiu slovenskú poisťovňu z pohľadu smart a online funkcionalít, sa stala KOOPERATIVA. Na prvom mieste skončila hneď v dvoch kategóriách – komerčná poisťovňa a mobilná aplikácia. O tohtoročnom výraznom úspechu tejto poisťovne v ankete, za ktorou stojí portál mojandroid.sk, svedčí aj fakt, že sa KOOPERATIVA v TOP 3 daných kategórií umiestnila vôbec po prvýkrát.

Jedna z najstarších poisťovní na Slovensku bodovala v prestížnej ankete vďaka výraznému posunu v digitalizácii služieb a smart riešeniach, ktoré uľahčujú život svojim klientom. V kategórii Komerčná Smart Poisťovňa sa KOOPERATIVA umiestnila na 1. mieste spomedzi 17 komerčných poisťovní. Verejnosť, ktorá mala možnosť ohodnotiť atraktivitu jednotlivých poisťovní cez nimi dostupné online funkcie, vyzdvihla v prípade Kooperativy popri optimalizácii webových stránok pre smart zariadenia a práci so sociálnymi sieťami najmä kvalitu a rozsah služieb klientskeho portálu eKooperativa. “Digitálnu pobočku”, ktorá umožňuje bezkontaktné vybavenie škody, online správu poistných zmlúv či platbu poistného, využíva aktuálne už viac ako 112 tisíc klientov Kooperativy a na kompletne elektronickú komunikáciu s poisťovňou prešlo už viac ako takmer 300 tisíc klientov.

Prečítajte si tiež:
Finančná situácia SHMÚ stále nie je vyriešená, prebiehajú diskusie medzi ministerstvami Budaja a Matoviča

Víťazstvo v kategórii Mobilná aplikácia komerčnej poisťovne si KOOPERATIVA spomedzi 8 nominovaných riešení poisťovní zaslúžila za bezkonkurenčnú aplikáciu pre vodičov KOOPERATIVA, s ktorou sa dá nahlásiť autonehodu priamo z miesta jej vzniku cez mobilný telefón. Rozsahom smart funkcionalít, využitia umelej inteligencie a celkovou praktickosťou tejto novinky, s ktorou je havária vybavená do 10 minút, ide o prvú aplikáciu svojho druhu na slovenskom trhu.

“Víťazstvo hneď v dvoch kategóriách ankety Smart Poisťovňa 2022 je pre nás potvrdením toho, že systematické investovanie do digitalizácie našich procesov a služieb v ostatných rokov má nielen svoj zmysel, ale aj úspech. Úprimne nás teší pozitívna odozva ľudí, ktorí vyjadrili aj touto verejnou formou spokojnosť s našimi online riešeniami. Chcem sa poďakovať všetkým zapojeným kolegyniam a kolegom z nášho tímu za spoločne odvedenú kvalitnú prácu, vďaka čomu sme sa stali tento rok historickým skokanom v tomto ocenení,” hovorí predseda predstavenstva a generálny riaditeľ poisťovne KOOPERATIVA Vladimír Bakeš.

Hlasovanie v ankete, ktorej vyhlasovateľom je portál mojandroid.sk, prebiehalo od 29. augusta do 31. októbra 2022 cez stránku www.smartpoistovna.sk.

Prečítajte si tiež:
Severná výluka je ukončená skôr. Cestujúci do Česka cez Čadcu sa tak už od tohto piatku dostanú pohodlne a bez prestupu. Začne tiež platiť nová zmena GVD

Informačný servis

Viac k témam: Anketa, Ocenenie, PR, Smart poisťovňa
Zdroj: Webnoviny.sk – Kooperativa je Smart Poisťovňa roka 2022 © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií