fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koronavírus: Nakazený Tom Hanks je už z nemocnice doma!

Pred niekoľkými dňami šokovala svet správa, že Tom Hanks aj jeho manželka sa nakazili novým typom koronavírusu. Dnes sa situácia okolo manželského páru zmenila.

Máte tip? napíšte nám mailom

Koronavírus sa nedotýka iba obyčajných ľudí, ale aj svetoznámych celebrít. Najnovšiemu ochoreniu sa nevyhli ani Tom Hanks a jeho manželka. Známeho herca však už prepustili z nemocnice. Ako je na tom jeho manželka?

Tom Hanks je z najhoršieho vonku

Známemu hercovi Tomovi Hanksovi austrálski lekári oznámili šťastnú správu. Po niekoľkých dňoch hospitalizácie ho prepúšťajú z nemocnice. Jeho manželka Rita Wilson však naďalej ostáva izolovaná v nemocnici.

Tento pondelok 16. marca 2020 legendárny hrdina filmov Forrest Gump a Pentagon Papers opustil Univerzitnú nemocnicu v Gold Coast neďaleko Brisbane, kde bol liečený. Bulvárne médiá špekulujú, že sa známy herec vrátil do bytu, v ktorom žil pred tým, ako ich oboch s manželkou hospitalizovali. On sám sa však k tomu, kde zostane nevyjadril.

Podľa zdroja blízkeho známemu hercovi však v Austrálii ostane až do doby, kým nebude jeho manželka v poriadku a neprepustia ju z nemocnice.

Celý svet sa mobilizuje proti koronavírusu

Pandémia si už vyžiadala mnoho obetí, neznámych aj slávnych. Známy herecký pár, Tom Hanks a Rita Wilson boli medzi prvými osobnosťami postihnutými týmto vírusom. Obaja manželia oznámili nakazenie koronavírusom na Instagrame a to minulý týždeň vo štvrtok. Tom Hanks uviedol, že on aj jeho manželka dostali vysoké teploty počas pobytu v Austrálii.

“Ahojte priatelia, Rita a ja sme v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, akoby sme mali nádchu, a nejaké telesné bolesti… Aby sme postupovali správne, ako je teraz vo svete potrebné, nechali sme sa otestovať na koronavírus, a testy nám vyšli pozitívne,” napísal 63-ročný Hanks vo svojom príspevku na Instagrame.

Manželia v Austrálii

Krajinu navštívil známy herec v súvislosti s prípravou nového filmu o živote Elvisa Presleyho. Výroba filmu je však podľa informácii nateraz zrejme pozastavená.

Prečítajte si tiež:
Na Slovensku pribudlo takmer 1900 nových prípadov COVID-19. Igor Matovič: ÚKŠ musí prijať rozhodnutie o nových ochranných opatreniach

Predtým, ako bola Rita Wilson hospitalizovaná v nemocnici, odspievala dva koncerty v mestách Sydney a Brisbane. Okrem toho poskytla aj rozhovor austrálskemu programu Today Extra.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Pure People

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií