fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kováčika dobehla zrada ideálov demokratického Slovenska, právny štát podľa SaS za Fica nefungoval

Podľa predstaviteľov strany mal Kováčik bojovať proti korupcii, sám bol však na jej strane.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.5.2022 (Webnoviny.sk) – Odsúdenie Dušana Kováčika potvrdzuje, že právny štát za Fica nefungoval, tvrdí strana Sloboda a solidarita (SaS) na sociálnej sieti. Podľa predstaviteľov strany mal Kováčik bojovať proti korupcii, sám bol však na jej strane.

Dušan Kováčik sa spreneveril svojmu sľubu dodržiavať právo a byť predĺženou rukou spravodlivosti. Táto jeho zrada ideálov demokratického Slovenska ho dnes dobehla. Ľudí ako on, ktorí uzavreli povestnú zmluvu s diablom, je stále v našej spoločnosti veľa a bojujú zo všetkých síl proti čestným policajtom a právnikom na všetkých úrovniach. Morálny kompas viacerých vysoko postavených ľudí v rôznych sférach ešte stále nefunguje tak, ako má. Dušan Kováčik bol len jedným z mnohých, a preto boj o slušné Slovensko pokračuje,” uviedol poslanec Alojz Baránik (SaS).

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Korupcia, Súd s Dušanom Kováčikom, Súdy
Zdroj: Webnoviny.sk – Kováčika dobehla zrada ideálov demokratického Slovenska, právny štát podľa SaS za Fica nefungoval © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
„Kolotočári“ si vypočuli tvrdé tresty, za výrobu drog a založenie zločineckej skupiny strávia dlhé roky za mrežami
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií