fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kristofer Hivju z Game of Thrones sa vyliečil z koronavírusu!

Herec Kristofer Hivju seriálu Game of Thrones odhalil, že on a jeho manželka sú úplne vyliečení po pozitívnom testovaní na koronavírus.

Máte tip? napíšte nám mailom

41-ročný nórsky umelec sa podelil o dobrú správu na svojom instagramovom účte, kde napísal zdĺhavý oznam. Ten sprevádzala fotografia z výletu do prírody. Obaja, Kristofer Hivju i Gry Molværová, sa na zábere usmievajú a radujú z faktu, že už skončili s procesom liečby a stavom karantény:

„Sme úplne zdraví a v dobrom zdravotnom stave po tom, čo sme boli infikovaní koronavírusom.“

Po niekoľkých týždňoch karantény si pár užil pobyt v prírode. Hivju nezabudol poznamenať, že hoci sa musel vyliečiť z koronavírusu, nebol zasiahnutý tak tvrdo ako niektorí ľudia v iných častiach sveta:

„Mali sme šťastie a len mierne príznaky COVID-19. Posielame pozdrav a myslíme na všetkých ľudí, ktorých vírus zasiahol tvrdšie a všetkých, ktorí stratili blízkych.“

Kristofer Hivju, známy svojou rolou drsného Tormunda Giantsbanea, ukončil správu vďačnosťou fanúšikom, ktorí ho podporovali. A nezabudol ani vyzvať všetkých, aby zostali doma, čo robia asi všetky hviezdy mediálneho alebo umeleckého neba veľmi poslušne.

https://www.instagram.com/p/B-7zY7VhzAz/?utm_source=ig_embed

Od začiatku roka podľa štatistík, ktoré nie sú príliš dôveryhodné vzhľadom na nie príliš časté zisťovanie príčin úmrtia, zomrelo na COVID-19 viac ako 200-tisíc ľudí. Oveľa viac ľudí však spáchalo samovraždy, umrelo na maláriu, HIV, rakovinu, závislosť na cigaretách alebo alkohole. A nezdá sa, že by na týchto „zabijakov“ boli podobné kampane a uzatváranie celých ekonomík.

Prečítajte si tiež:
Na Slovensku pribudlo 760 pozitívne testovaných a 4 úmrtia
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Instagram Insider.com Huffington Post
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií