fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kúzlo lásky v bielej mágii: TAKTO jednoducho si pričarujete toho pravého!

Láska je dar, po ktorom túži každý. Hovorí sa, že za peniaze si ju nekúpiš. Avšak ešte stále existujú veci medzi nebom a zemou, ktoré k láske dokážu hravo dopomôcť. Ak ste ešte nestretli toho správneho muža, vďaka týmto čarom si môžete pripravovať svadobné šaty.

Máte tip? napíšte nám mailom

K nájdeniu lásky môže dopomôcť aj biela mágia. Aj vo vzťahu, v ktorom sa z času na čas objavia hádky a spory, môžu kúzla pomôcť. Je dôležité uvedomiť si, že aby išlo skutočne o bielu mágiu, nie je vhodné robiť nič nasilu. Znamená to, že by nemalo ísť o konkrétnu osobu a ak áno je vhodné si priznať, či u nej máte aspoň minimálnu šancu.

Kúzlo lásky pre získanie šťastného vzťahu

Ak je biela mágia použitá na osobu, ktorá vás nemá v láske, môže sa ihneď stať čiernou mágiou. Prvé kúzlo začína následovne: ,,Pripravte si biely papierik, akúkoľvek sviečku a čierne pero. Na papierik napíšte akékoľvek želanie a začnite slovom „chcem“. Je nutné si uvedomiť, že v žiadnom prípade si nesmiete želať, aby ste v láske zničili svoju konkurenciu. Následne sa sústreďte na svoje myšlienky a povedzte si: ,,Chcem šťastný vzťah.” 

Potom papierik spáľte až do posledného kúsku. Popol z papierika si niekde ukladajte a následne ho nasypte do ruky a opláchnite vodou. Toto kúzlo bude účinnejšie v prípade, až ho budete opakovať každý deň až dovtedy, pokým mesiac dorastie.

Prečítajte si tiež:
Mladý pár radí všetkým, aby dodržiavali toto JEDNO PRAVIDLO pre šťastný a zdravý vzťah

Ďalším kúzlom je kúzlo udobrenia. Môžete ho použiť v prípade, že ste sa pohádali so svojim partnerom a nedarí sa vám udobriť s ním. Prvý krok spočíva v tom, že si pripravíte červenú stužku a na ňu napíšete svoje meno. Na zelenú stužku napíšete meno svojho partnera. ,,Stuhy zviažte dvoma uzlami. Zoberte dve fotky, opäť jednu svoju a jednu jeho, a vložte ich tvárami k sebe do ružovej obálky. Tú previažte vopred pripravenými stužkami. Viac nie je potrebné, problém by mal sám do niekoľkých dní odoznieť.”

Ľúbostná mágia zahŕňa aj iné kúzla. Vo všeobecnosti sa tvrdí, že ak si chcete do života pritiahnuť vhodného partnera, najprv musíte byť spokojný a šťastný sami so sebou. Len pozitívne myšlienky a pozitívne skutky produkujú šťastný život.

Flirtujte ako kráľovná: Vďaka týmto trikom dostanete (takmer) kohokoľvek!

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií