fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Flirtujte ako kráľovná: Vďaka týmto trikom dostanete (takmer) kohokoľvek!

Neustále hľadáte životnú lásku a vôbec sa vám nedarí? Prezradíme vám triky, ako flirtovať efektívne.

Máte tip? napíšte nám mailom

Láska si nevyberá. Alebo, žeby áno? Niektorým ľuďom je dopriata aj keď si ju nevážia, pričom iní by dali čokoľvek zato, aby ich mal niekto úprimne rád. Ak aj náhodou nehľadáte spriaznenú dušu a chcete si len spríjemniť voľné chvíľky, naučte sa flirtovať.

Štúdia publikovaná pracovníkmi z Univerzity v Kansase uviedla, že existuje 5 spôsobov flirtovania, vďaka ktorým budete mať úspech u opačného pohlavia. Ak zistíte, akým spôsobom komunikovať, budete jednoduchšie nadväzovať kontakt s opačným pohlavím. 5 spôsobov flirtovania by sa dalo pomenovať ako tradičné, fyzické, úprimné,  hravé, zdvorilé. Pri tradičnom flirtovaní celú iniciatívu preberajú do rúk muži a ženy sú väčšinou pasívne. Pre tento druh je vhodné online zoznamovanie, kedy sa partneri postupne oťukávajú.

Flirtovanie – Ktorý spôsob zvoliť?

Pri fyzickom kontakte sú často iniciatívne ženy. Letmý dotyk na koleno, ruku či predlaktie vie rozprúdiť aj toho najväčšieho ignoranta. Pri tomto type flirtovania nemusíte viesť dlhé debaty, stačí, že dáte najavo svoj záujem nevinnými dotykmi. Najčastejším typom flirtovania je práve úprimný, kedy nadväzujete kontakt pohľadom z očí do očí. Rovnako typické sú prejavy ako hranie sa s vlasmi, hladenie rúk alebo úsmevy.

Prečítajte si tiež:
Urobte dobrý dojem za 5 minút konverzácie! Na tieto otázky sa zamerajte

Jednoducho používate signály, ktoré opačné pohlavie jasne vyčíta. Ďalším typom flirtovanie je hravé, ktoré možno považovať za najkontroverznejšie. Tento nástroj skôr používajú ľudia, ktorí flirtovanie využívajú ako spôsob manipulácie a nie cestu, aby niekoho skutočne zaujali. Pri tomto druhu nadväzovania ale majte na pamäti, že druhá strana sa po zistení môže cítiť dotknutá. Posledným druhom flirtovania je zdvorilé, ktoré preferujú tichí, introvertnejší a rezervovanejší ľudia. Nevýhodou takýchto vecí je nečitateľnosť, kedy si ten druhý ani len nevšimne, že flirtujete.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií