fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena po 30-tich rokoch uvidela predškolskú fotku: Neuveríte, kto sedel po jej boku!

Život a vie niekedy skutočne prekvapiť. Pozrite sa na príbeh lásky, ktorý obletel svet.

Máte tip? napíšte nám mailom

Amy zostala v šoku potom, čo uvidela fotografiu z pred 30-tich rokov. Na fotke bola vyobrazená ona ako dieťa, spolu s ďalšími deťmi. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby neskôr nezistila, že jej minulosť hlboko zasahuje aj do prítomnosti. Keďže mala na krku už 30-ku a túžila životom kráčať spolu s partnerom, rozhodla sa, že svoje šťastie skúsi hľadať na internete. Rovnaký zámer v hľadaní partnera pre život mal aj muž menom Justin, ktorý sa tiež zaregistroval na zoznamke.

Ihneď ako to urobil, sa mu Amy zapáčila, pričom dôležitú úlohu zohrávalo aj to, že obaja pochádzajú z Floridy. Justinovi sa Amy zapáčila už pri pohľade na jej fotografiu aj profil a tak sa rozhodol, že jej napíše. Obaja pocítili sympatie a začali postupne viac komunikovať. Písali si, aj telefonovali. Amy dokonca prehlásila, že cíti, že Justin bude jej budúci manžel. Zdá sa, že jej tušenie bolo skutočne správne.

Láska z detských čias?

Následne Amy tvrdila, že cítila, akoby sa poznali celý život. Pritom nebola až tak ďaleko od pravdy. Život to totižto zariadil tak, aby ich spoločná minulosť prerástla do budúcnosti. Začalo to tým, že Justin celý život tvrdil, že mal slabosť na ženy s menom Amy. Bolo to údajne preto, že už v detstve sa mu páčila spolužiačka s rovnakým menom.

Prečítajte si tiež:
Je to vôbec ona? Lady Gaga zverejnila fotografiu bez make-upu

Keďže Amy bola veľmi zvedavá, jej svokra sa rozhodla, že jej ukáže fotky, na ktorých bol Justin ešte ako malý chlapec v škôlke. Neverila vlastným očiam, keď uvidela, kto sa pri nej na fotke nachádza. Portál Inside Edition uviedol, že na fotke pri Amy stál ten istý Justin, ktorého si vzala za manžela. Nikto z nich tomu nemohol uveriť, pretože obaja navštevovali rozdielu základnú školu, ale o škôlke sa vôbec nerozprávali. Život to však zariadil presne tak, ako to malo byť.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií