fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Malackami otriasla krvavá tragédia, následkom streľby zomreli dvaja ľudia

Krajský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.6.2022 (Webnoviny.sk) – Následkom streľby v Malackách zomrela 50-ročná žena a 60-ročný muž. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v nedeľu 5. júna dopoludnia objavili v areáli firmy v Malackách telo 60-ročného muža bez známok života. V blízkosti tela našli krátku strelnú zbraň.

Policajti našli u nebohého aj list na rozlúčku. Na základe informácií, ktoré boli obsahom listu, vykonali previerku v rodinnom dome v Malackách, kde objavili telo 50-ročnej ženy.

„Podľa doposiaľ zistených informácií neznámy páchateľ vystrelil na poškodenú, čím jej spôsobil smrteľné zranenie, ktorému na mieste podľahla,” uviedol Szeiff.

Krajský bratislavský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. „Možný súvis medzi týmito dvoma udalosťami je predmetom vyšetrovania,” uzavrel policajný hovorca.

Viac k témam: Streľba, Úmrtia
Zdroj: Webnoviny.sk – Malackami otriasla krvavá tragédia, následkom streľby zomreli dvaja ľudia © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií