fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je to definitívne potvrdené! Malý Archie je ryšavec po princovi Harrym

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je tomu dávno, čo sa Meghan Markle a princovi Harrymu narodil malý prírastok do kráľovskej rodiny, malý Archie. Napriek tomu sa však stal už neodmysliteľnou súčasťou ich aj okolitého sveta a všetci s radosťou sledujú, ako sa malá osobnosť vyvíja a nedočkavo striehnu na každú malú zmenu či novinku. 

Jednou z najčastejších otázok, ktoré si milióny ich fanúšikov kládlo bolo, či malý Archie zdedí ryšavé vlasy po svojom otcovi. To rozdelilo ich fanúšikov na dve polovice. Niektorí si totiž myslia, že kráľovské bábätko bude dediť farbu vlasov po svojej mame, Meghan. Dočkali sa však odpovede. Na odovzdávaní cien WellChild Awards v Londýne pár nakoniec potvrdil, že vlasy ich syna sú naozaj ryšavé. 

“Pozrite sa na jeho obočie, je to jasné.” dodal Harry

Kráľovský pár však stále trvá na tom, aby jeho syn mal dostatočné súkromie a zbytočne ho médiam nevystavuje. Ukázal sa s ním len na pár príležitostiach.

Keď sa Meghan Markle prvýkrát objavila na verejnosti po boku princa Harryho, spôsobilo to doslova ošiaľ. Herečka z USA s afroamerickými koreňmi akosi nezapadala do tradícií britskej kráľovskej rodiny, no napriek tomu sa okamžite stala miláčikom. S Harrym od začiatku tvorili idylický pár a ich zamilovanosť bola vždy nepopierateľná. Spôsob, akým sa na seba dívali by nejedného z nás až dojal. Harry a Meghan Markle sa zasnúbili začiatkom novembra 2017 a 19. mája 2018 mali veľkolepú svadbu v kaplnke svätého Juraja na zámku Windsor. Krátko na to oznámili, že čakajú potomka. Archie, nový člen britskej kráľovskej rodiny prišiel na svet 6. mája tohto roku.

Prečítajte si tiež:
Erika Judínyová je tehotná - v 49 rokoch prvýkrát mamou

Malý Archie je ryšavec

Archie bude vegán

Harry a Meghan tiež šokovali vyjadrením, že ich malý syn bude vychovávaný na vegánskej strave. Hoci nikdy neboli typickým kráľovským párom vyznávajúcim všetky zaužívané tradície, zdá sa, že si vytvorili vlastný koncept a posúvania hraníc sa rozhodne neboja. Výnimky sa konali na ich svadbe, pri pôrode Archiecho i jeho krste. A vyzerá to tak, že v podobnom duchu mienia pokračovať.

 

9 nevinných vecí, ktoré ženám lezú na mužoch na nervy, no oni to nechápu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií