fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Manželka odmieta ráno pobozkať svojho muža. Pije totiž vlastný moč

Máte tip? napíšte nám mailom

Štyridsaťšesť ročný John DePass pije vlastný moč. Tvrdí, že sa cíti energickejšie a zdravšie než kedykoľvek predtým.

Zapáchajúci kúpeľ

Dora Moniz-DePass uviedla, že je “znechutená” novým zvykom svojej druhej polovičky. John vymenil jedlo za bizarný trend v oblasti zdravia, a to pitie svojho moču päť dní v týždni. Dokonca sa v ňom aj kúpe.

Jeho manželka sa snaží doma zneutralizovať pach moču pomocou vonných sviečok. No stále sa nepremohla venovať mu bozk po raňajkách – on totiž raňajkuje, ako ináč, vlastný moč.

Manželka odmieta ráno pobozkať svojho muža. Pije totiž vlastný moč
Zdroj: Kennedy News and Media

Z kulturistu frutarián

John, bývalý kulturista, sa stal frutariánom, čo znamená, že konzumuje len ovocie. Z toho dôvodu jeho manželka aj predpokladala, že začne dodržiavať nejaký ďalší nový trend v oblasti zdravého stravovania, no netušila, že to bude taká radikálna zmena.

John si uskladňuje svoj moč šesť až dvanásť mesiacov v chladničke pred tým, než ho vypije. A keď sa ide kúpať, Dora musí vždy po otvárať všetky okná.

Manželka odmieta ráno pobozkať svojho muža. Pije totiž vlastný moč
Zdroj: Kennedy and News Media

Názor odborníka

Neexistuje však žiadny dôkaz, že konzumácia moču má vôbec nejaký prínos pre zdravie človeka. Výživová poradkyňa Amanda Ursellová varuje, že pitie moču ako náhrada stravy môže spôsobiť zdravotné ťažkosti v dôsledku nedostatku vitamínov.

Prečítajte si tiež:
Desaťtisíce domácností na Slovensku sú momentálne bez elektriny. Môže za to silný vietor

Ursellová tvrdí, že ak sa raz telo zbavilo nadbytočných tekutín prostredníctvom moču, druhýkrát by sme ich prijať už nemali. Telo by predsa nevylúčilo niečo, čo potrebuje. Aj napriek tomu John nedá dopustiť na svoj nový životný štýl. Pociťuje príval energie a pocit šťastia. Lepšie sa mu spí a počas dňa sa cíti veľmi aktívny.

Čo myslíte, stojí to za vyskúšanie?

Zdroj: thesun.co.uk / Lizzie Parry 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií