fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mikulec vyzýva zneužívateľov Lučanského smrti, aby sa ospravedlnili a nevyvolávali v ľuďoch neistoty

Ak sa politici a mnohí ďalší neospravedlnia za svoje výroky, potvrdia, že im išlo len o seba a vlastný prospech, tvrdí Mikulec.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.11.2022 (Webnoviny.sk) – Minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO) vyzýva všetkých, ktorí zneužívali smrť generála Milana Lučanského, aby sa ospravedlnili. Uviedol to na svojej sociálnej sieti.

Vyvolávajú v ľuďoch neistotu

Je mi ľúto smrti generála Lučanského a je mi ľúto všetkých výrokov politikov a mnohých ďalších, ktorí jeho smrť zneužívali na svoje osobné účely, na zviditeľnenie sa a na to, aby vyvolávali v ľuďoch neistotu a vnášali do spoločnosti nenávisť a nepravdu,” uviedol Mikulec s tým, že týmto vyzýva všetkých, ktorí takto robili, aby sa ospravedlnili všetkým slušným vyšetrovateľom, príslušníkom Zboru väzenskej justičnej stráže a súdnym lekárom, ktorí od začiatku hovorili fakty.

Vylúčili cudzie zavinenie

Faktom bolo už od začiatku, že generál Lučanský spáchal samovraždu. Ak sa títo ľudia neospravedlnia, len potvrdzujú to, že im nikdy nešlo o dobro, o ľudí, o pravdu a nikdy im nešlo o nič iné len o seba a o svoj vlastný prospech,” uzavrel minister vnútra.

Krajská prokuratúra v Prešove v piatok vylúčila v prípade smrti bývalého prezidenta Policajného zboru Milan Lučanského cudzie zavinenie. Vyplýva to z rozsiahleho vyšetrovania prípadu. Na piatkovom tlačovom brífingu v Prešove to uviedol prešovský krajský prokurátor Pavol Matija.

Prečítajte si tiež:
Bratislavský hrad sa rozsvieti na znak úcty jeho záchrancovi profesorovi Pifflovi

Viac k témam: Minister vnútra SR, samovražda generála, výzva na ospravedlnenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Mikulec vyzýva zneužívateľov Lučanského smrti, aby sa ospravedlnili a nevyvolávali v ľuďoch neistoty © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií