Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Miroslav Kollár končí v politike, strana Demokrati si na sneme zvolí nové vedenie

Miroslav Kollár tvrdí, že najproduktívnejšie roky svojho života prežil v komunále, keď v reálnom čase videl výsledky svojej práce.

28.10.2023 (SITA.sk) – Bývalý poslanec parlamentu Miroslav Kollár končí v politike. Bol podpredsedom strany Demokratov, stranícke funkcie zložil 2. októbra po parlamentných voľbách s tým, že sa už nebude o žiadne uchádzať.

Na sociálnej sieti avizoval, že Demokrati si 2. decembra na sneme budú voliť nové vedenie. „15. novembra 2014 som v politike začal prvým zvolením za primátora, 15. novembra 2023 v nej na deň presne po deviatich rokoch končím,“ napísal.

Kollár tvrdí, že najproduktívnejšie roky svojho života prežil v komunále, keď v reálnom čase videl výsledky svojej práce. Vo veľkej politike to zas bolo najneproduktívnejšie zabíjanie času, energie či kapacít na straníckej aj celoštátnej úrovni.

„Najviac si cením to, že po deviatich rokoch odchádzam s rovnako dobrými vzťahmi s najbližšími, po všetkých tých zákrutách,“ uviedol.

Viac k témam: Podpredseda strany Demokrati, Snem strany Demokrati
Zdroj: SITA.sk – Miroslav Kollár končí v politike, strana Demokrati si na sneme zvolí nové vedenie © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií