fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na najväčšom slovenskom elektro evente FAST DAY predstavilo PLANEO nové logo

Takmer deväťdesiat značiek predstavilo na 15. ročníku najväčšej slovenskej výstavy elektroniky a domácich spotrebičov FAST DAY aktuálne novinky a najnovšie technológie sortimentu spotrebnej elektroniky, veľkej a malej bielej techniky, kancelárskej techniky, náradia a záhradkárskej techniky.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.10.2022 (Webnoviny.sk) – Takmer deväťdesiat značiek predstavilo na 15. ročníku najväčšej slovenskej výstavy elektroniky a domácich spotrebičov FAST DAY aktuálne novinky a najnovšie technológie sortimentu spotrebnej elektroniky, veľkej a malej bielej techniky, kancelárskej techniky, náradia a záhradkárskej techniky. PLANEO Elektro zároveň odhalilo svoje nové logo.

V areáli zvolenského hotela Tenis sa v októbri uskutočnil už 15. ročník najväčšej slovenskej výstavy elektroniky a domácich spotrebičov FAST DAY. Takmer 90 značiek predstavilo novinky a najnovšie technológie sortimentu spotrebnej elektroniky, veľkej a malej bielej techniky, kancelárskej techniky, náradia a záhradkárskej techniky. PLANEO Elektro zároveň odhalilo nové logo.

V stánkoch na ploche 2750 m2 sa predstavili nielen naše vlastné značky Sencor, Philco, Yenkee, Fieldmann, či Lamart, ale aj ďalší veľkí hráči na trhu s elektronikou a domácimi spotrebičmi, ako napríklad Samsung, Sage, SodaStream, Lenovo, Beko, TCL a mnoho ďalších,” hovorí obchodný riaditeľ spoločnosti FAST PLUS Juraj Nedeliak. Na výstave sa tak mohli predajcovia a veľkoodberatelia prvýkrát stretnúť s tovarom, ktorý ešte len príde na trh a zároveň mali možnosť sa aj prakticky oboznámiť s funkciami noviniek, ako aj výrobkov, ktoré už sú na pultoch.

Prečítajte si tiež:
Vyše 3000 kg ovocia a zeleniny týždenne pre školy a škôlky po celom Slovensku

V centre záujmu sú ekonomické a ekologické spotrebiče

Počas troch dní privítala výstava FAST DAY 110 odberateľov, ktorí si tu vybrali, čím oslovia svojich zákazníkov.

Veľký záujem bol napríklad o bezzápachový kuchynský elektrický kompostér FoodCycler, najfarebnejšie kuchynské spotrebiče Sencor, televízor s uhlopriečkou 98‘‘ TCL za dostupnú cenu, zaujala aj značka Yenkee. Všeobecne je zvýšený záujem najmä o veľkú bielu techniku, keďže nové spotrebiče sú energeticky menej náročné ako staré modely, ďalej o smart technológie ako žiarovky či zásuvky, aj o aku program. Pozornosť si stále udržiavajú aj ekologicky šetrné produkty ako elektrokolobežky Sencor, či už spomínaný interiérový kompostér,” približuje Nedeliak niektoré zaujímavé položky, s ktorými sa zákazníci môžu stretnúť už teraz, no najmä v predvianočnom období.

Nové logo s úsmevom

Nepochybne najväčšou novinkou bolo nové logo a claim siete elektropredajní PLANEO Elektro. “Evolučný redizajn sa svojou sviežosťou a hravosťou prihovára aj mladšej cieľovej skupine a zároveň zostáva jednoznačným aj pre našich verných zákazníkov,” vysvetľuje marketingový riaditeľ FAST PLUS Martin Siblík. Odkaz nového vizuálu podčiarkuje aj claim “S úsmevom pre všetkých”.

Prečítajte si tiež:
Projekt Prístavná 1 ponúka stabilné energie a nulovú uhlíkovú stopu pri kúrení a chladení

Úsmev je vo všeobecnosti vyjadrením spokojnosti a o tú nám v PLANEO ide predovšetkým. Týmto smerom sa bude uberať aj náš ďalší komunikačný koncept v spolupráci s PR agentúrou 10/10 Communications,” dodáva Martin Siblík. Prvou predajňou s novým logom je práve v októbri otvorená už 54. predajňa PLANEO Elektro v Štúrove.

Informačný servis

Viac k témam: FAST DAY, Logo, Nové logo, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Na najväčšom slovenskom elektro evente FAST DAY predstavilo PLANEO nové logo © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií