fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na post trnavského župana bude kandidovať starosta obce Ratkovce a člen predsedníctva ZMOS Martin Červenka

Doteraz kandidatúru na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja neoznámil nikto.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.6.2022 (Webnoviny.sk) – Kandidatúru na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja v piatok oznámi Martin Červenka, starosta obce Ratkovce v okrese Hlohovec.

Je tiež členom predsedníctva Združenia miest a obcí Slovenska a podpredsedom regionálneho Združenia miest a obcí regiónu Jaslovské Bohunice.

Červenka uviedol, že jeho kandidatúru podporia desiatky starostov obcí. Vo verejnom priestore sú už jeho prvé propagačné materiály so sloganom Trnavský kraj má na viac.

Doteraz kandidatúru na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja neoznámil nikto. Ľudová strana Naše Slovensko avizovala tlačovú konferenciu s predstavením svojho kandidáta na stredu, neskôr ju pre nepriaznivé počasie zrušila.

S oznámením kandidatúry vyčkáva aj terajší župan Jozef Viskupič.

Viac k témam: Voľby do samosprávnych krajov
Zdroj: Webnoviny.sk – Na post trnavského župana bude kandidovať starosta obce Ratkovce a člen predsedníctva ZMOS Martin Červenka © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií