fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na trh prichádza náramok, ktorý počas piatkov využijú najmä vodiči. Upozorní na tento údaj

Máte tip? napíšte nám mailom

Náramok sa ti hodí najmä cez víkend, pokiaľ si vodič.

Si vodič a občas sa ti stane, že si chceš v piatok s kamošmi skočiť na nejaké to pivo-dve, no v sobotu ťa čaká jazda autom? Vtedy vieš, že sa musíš ovládať, pretože dychové testery dokážu odhaliť i maličké množstvo alkoholu v tvojej krvi.

Takéto testery nie sú žiadnou novinkou, no spoločnosť Milo Sensors prichádza s náramkom Proof, ktorý dokáže analyzovať množstvo alkoholu v krvi na základe výparov tvojej kože.

milo-sensors-proof-naramok

Náramok Proof je prepojený so špeciálnou mobilnou aplikáciou, ktorá zobrazí aktuálny výsledok merania. Navyše si môžeš nastaviť hodnoty, pri ktorých ťa upozorní, aby si s pitím prestal. Túto novinku však môžu využiť i nevodiči, ktorí chcú hladinu alkoholu udržať v rozumnej miere a vyhnúť sa tak ráno opici.

proofband

Presný dátum uvedenia náramku na trh zatiaľ známy nie je, no poznáme jeho cenu. Tá sa má pohybovať v rozmedzí 100 až 150 amerických dolárov.

Zdroj: techcrunch.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií