fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TEST priateľstva: Spĺňa vaša kamarátka prísne kritéria dobrých vlastností?

Máte tip? napíšte nám mailom

Najlepšia kamarátka je na nezaplatenie. Hoci sa nám životom premelie mnoho ľudí,  pravé priateľstvá sú večné. Pozrite sa, či aj vy máte vo svojom živote minimálne jednu takú.

Počas života sa človek dostane do situácií, kedy potrebuje poradiť, pomôcť, alebo si chce len tak niekam povyraziť. I keď každý deň stretneme mnoho ľudí, len pár z nich sa nám do srdca zaryje natoľko, že ich môžeme nazvať  spriaznenými dušami. Okrem rodiny a partnera, sú takýmito ľuďmi aj najlepšie kamarátky, ktoré dokážu vypočuť a podržať človeka aj v najhorších chvíľkach.

3 vlastnosti skutočnej kamarátky

Keď ide o skutočné kamarátstvo, je jedno či máte doma bordel ako v tanku, alebo je vaše oblečenie dokonale poukladané. Najlepšiu kamarátku totiž zaujíma, či si môže požičať tie sexy šaty na najbližšiu párty. S radosťou ti to oplatí životnými múdrosťami, alebo naopak najrôznejšími radami. Zodpovednosť je v tomto smere skutočne na mieste. Najlepšia kamarátka ťa nikdy nenechá plakať samú doma a hoci je tvoj plač spôsobený opäť sa ponárajúcimTitanicom, prinesie čokoládu.

Prečítajte si tiež:
Neklape vám to vo vzťahu? Oživte svoj vzťah napríklad takto

https://www.youtube.com/watch?v=wGEuMM6xSU0

Na horšie problémy, ako sú napríklad vzťahy, štúdium či práca, s radosťou na teba minie obľúbené víno. Jej dobrosrdečnosť a ochota pomôcť je tu vždy pre teba. Skutočne dobrá kamarátka vie, čo ťa dokáže rozčúliť, koho najbližšie by ste mali ohovárať, a prečo ON je pre teba ten správny či nesprávny. Ona vie, kedy ti má poradiť, a kedy naopak držať jazyk za zubami. Nepopierateľne dobrou vlastnosťou dokonalej kamarátky je humor.  Podstatnou vlastnosťou je tiež úprimnosť. I keď v tom tričku vyzeráš ako veľký tuleň povie ti to do očí, a nie za tvojim chrbtom v spoločnosti iných ľudí. Jednoducho si navzájom môžete dôverovať.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií