fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najväčšie Ficove faily alebo ako sa z premiéra stala troska

Máte tip? napíšte nám mailom

Roberta Fica netreba predstavovať. Okrem titulu bývalého premiéra Slovenskej republiky sa môže ešte stále pýšiť (alebo teda skôr nepýšiť) za titul predsedu SMER-u. Postavenie Roberta Fica sa však postupne začalo od istého okamihu rúcať a s tým aj jeho psychika. Pozrime sa na najväčšie faily, ktoré ho posledné roky sprevádzali.

Prehraté prezidentské voľby

V roku 2014 si Robert Fico mädlil ruky na prezidentské kreslo, no to by nesmel na prezidenta kandidovať aj Andrej Kiska, ktorý si šiel tvrdo za svojím cieľom. Fica jeho prehra znateľne vzala a s Kiskom bojoval po celé jeho funkčné obdobie.

Najväčšie Ficove faily alebo ako sa z premiéra stala troska
Zdroj: aktuality.sk

Kuciakov článok, prostesty a demisia

Politická vražda mladého novinára otriasla nielen celým Slovenskom, ale i samotným Robertom Ficom. Avšak v celkom inom emočnom rozpoložení, akoby sme čakali. Po vypublikovaní Kuciakovho článku, ktorý poukazoval a dokazoval prepojenie vlády na taliansku mafiu sa ľudia vzbúrili a státisíce ich protestovalo na námestí. Prepojenie bolo totiž priamo cez Máriu Troškovú, ktorá bola Ficovou pravou rukou, milenkou a štátnou radkyňou. Zároveň však bola bývalou milenkou Antonina Vadalu, ktorý je neslávny člen talianskej mafie ‘Ndrngheta. Fico nakoniec tlaku podľahol a podal demisiu, no s úškľabkom na tvári.

Prečítajte si tiež:
Čaká ťa dlhá cesta lietadlom? Pospíš si so Skynestom
Najväčšie Ficove faily alebo ako sa z premiéra stala troska
Zdroj: pravda.sk

Kočnerova Threema

V rámci vyšetrovania boli zaistené mobilné zariadenia viacerým podozrivým, medzi ktorými je dodnes Marian Kočner. To bola pre Fica ďalšia rana, nakoľko vo svojej elektronickej komunikácií spomínal neslávne známy mafián aj jeho meno a spoluprácu s ním. Fico napriek tomu však dodnes tvrdí, že sa s Kočnerom nepozná a nikdy sa nestretli. Zaujímavé, nakoľko nedávno poslal Kočner Tóthovi z basy moták, v ktorom bolo napísané, prečo sa naňho R. F. vykašľal. Tóth pri svojej svedeckej výpovedi potvrdil, že R. F. je Robert Fico.

Zdroj: Denník N

Obvinenie NAKA za podnecovanie k rasovej nenávisti

Hoci výroky Milana Mazureka najvyšší súd Slovenskej republiky definoval ako trestný čin, Róbert Fico sa neštítil natočiť sa na video. Obhajuje Mazureka, ba dokonca s jeho výrokmi aj súhlasí. Navyše to zavesil i na svoje účty na sociálnych sieťach, za čo mu mohol hroziť trest odňatia slobody na jeden až päť rokov. Mohol, no prepieklo sa mu to. Ako vždy. Už vtedy sme však mohli vidieť, že obvinenie s ním emočne pohlo, nakoľko pred novinármi utekal a nakoniec im odvrkol, aby mu dali pokoj.

Prečítajte si tiež:
Pokora, vďačnosť a predstavivosť ako cesta k úspechu

Kampaň ako zo škôlky

Alebo nie ako. Robert totiž deti na svoju úbohú útočnú propagandu naozaj použil. I to je znakom toho, že jeho duševno ide z posledných síl a príslovie „topiaci sa slamky chytá” akoby naňho bolo ušité. Posledné záchvevy, ktorých súčasťou dôstojnosť už dávno nie je, sú pokusom udržať si ešte ako-takú moc. Zarážajúcim nie je len samotné video, no i ďalšie, v ktorých zosmiešňuje jednodlivé kroky a vizáž politikov karikatúrami.

 

Kam sa podela diplomacia?

Robert Fico politik je, to mu zobrať nemôžme. Minimálne sa tak vždy správal, možno to je i dôvod, prečo mu jeho pozlátko osobnosti zbožne „žrala” skupina postarších ľudí, ktorej sľuboval istoty. Ficove okolie však už dlhší čas tvrdí, že je z neho alkoholik trpiaci paranojami, človek, ktorý už nikomu neverí. Svoje emočné rozpoloženie ukázal i pri vyjadrení na adresu predsedu strany MOST-HÍD, Bélu Bugára.

„Je úplne nevýrazný. Neurobil nič, absolútne nič!” štekal Fico s trasom.

Voľby sú už pred nami. Koho budete voliť?

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/satira-ako-kocner-trnku-postrasil-a-za-hascaka-sa-nahneval/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií